Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Жахливі наслідки до яких призводить пошук задоволення від смаку. Як через їжу люди стають алкозалежними, гнівливими та потрапляють на гачок порнографії.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-11-10
Передача: Катехиза
Босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак розповідає про наслідки до яких приводить пошук радості від смаку. Ненажерливість, пияцтво, гнів, нечистота - ось не повний перелік залежностей в які потрапляє людина, яка шукає щастя від їжі.

Святий Йоан від Хреста у книзі "Сходження на гору Кармель" пише: "Безпосередніми наслідками радості спричиненими насолодою від споживання їжі є: ненажерливість, пияцтво, гнів, нестача злагоди, любові до ближнього та убогих, як у випадку з Лазарем та багатієм. Усе це породжує тілесну неміч та різні недуги".
Ненажерливість.
Це нормально коли ми хочемо їсти та задовольнити голод, але зовсім не нормально коли ми їмо тільки заради задоволення. Лікарі кажуть, що людський шлунок має здатність розширюватися, що дає змогу переїдати. Часто людина їсть забагато заїдаючи стрес та проблеми. І дійсно, для чого вирішувати проблеми, якщо можна заїсти та відчути радість. Поставте собі запитання: "Як часто та скільки я їм?".

Пияцтво.
Ця залежність завжди йде поруч із ненажерливістю. Щоб уникнути проблем із пияцтвом варто вирішити залежність від переїдання. Дехто вважає, що пияцтво - це ходити постійно п'яним, але така думка хибна. Адже, щоб бути алкозалежним достатньо випити 2 рази на рік. Спробуйте віддалити залежності від себе. Коли вам пропонують випити - скажіть тверде НІ. А коли Вас запитають - чому? Відповідайте - Бо не хочу!

Гнів.
Це внутрішній стан людини коли у неї постійно все не так і ця особа демонструє "хто тут хазяїн". Такі люди безперестанку висловлюють своє незадоволення усім і усіма. Гнів нищить ізсередини людину, яка транслює назовні свій внутрішній стан впливаючи на інших негативно. Таких починають уникати.
Нестача злагоди та любові до ближніх.Коли для особи всі навколо погані то їй неможливо догодити. Привчена до хамства у відповідь на прояв любові веде себе грубо та різко. Таким чином руйнуються добрі стосунки через брак розуміння. А все розпочиналося з їжі...


Нечистота порухів.
Сатана приходить до людини в момент, коли та оскверняє себе гнівом, наріканнями, вживанням надміру їжі, алкоголем. Наступний етап - з'являється нечистота рухів. У пригніченому стані такий чоловік\жінка починає жити у фантазіях, бажаннях і збоченнях. Чим раніше ви ідентифіфкуєте причини майбутніх страждань - тим швидше ви розірвете ланцюг залежностей.

Відгуки

"Кожен може бути учасником порятунку людства!" - Оксана Дмитерко про Послання Богородиці у Меджугор'є

"Кожен може бути учасником порятунку людства!" - Оксана Дмитерко про Послання Богородиці у Меджугор'є

Що насправді об'явила Діва Марія у Меджугор'є у своєму посланні через візіонерку Марію Лунетті.
Слухайте коментар Оксани Дмитерко.
"Мерія дала розпорядження забезпечити бомбосховище кожному паломнику", - отець Віталій Козак

"Мерія дала розпорядження забезпечити бомбосховище кожному паломнику", - отець Віталій Козак

Настоятель Всеукраїнського Санктуарію Непорочно Зачатої Пресвятої Діви Марії у Бердичеві отець Віталій Козак говорив про щорічне свято, війну та деканальне паломництво.
Дивлячись на Марію ми отримуємо відвагу та надію. Мир приносить лише небесна присутність в серці людини, -  єпископ Микола Лучок

Дивлячись на Марію ми отримуємо відвагу та надію. Мир приносить лише небесна присутність в серці людини, - єпископ Микола Лучок

Сьогодні в Летичеві відбулася урочистість на честь Матері Божої Летичівської. Під час відпусту в Санктуарії Летичівської Богородиці проповідь проголосив єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Микола Лучок. 

Муки самоосуду та відчуття провини. Як щира сповідь допомагає примиритися з Богом та собою

Муки самоосуду та відчуття провини. Як щира сповідь допомагає примиритися з Богом та собою

Отець Міхал Бранкевич про відчуття провини, самоосуд, самокритику та здорову самооцінку. "Ми маємо досвідчити воскресіння, яке починається від усвідомлення власної провини та прощення".

Що робити, коли не чую Бога?

Що робити, коли не чую Бога?

Як говорить Господь, і що робити, щоб навчитися Його чути?