Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

Жахливі наслідки до яких призводить пошук задоволення від смаку. Як через їжу люди стають алкозалежними, гнівливими та потрапляють на гачок порнографії.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-11-10
Передача: Катехиза
Босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак розповідає про наслідки до яких приводить пошук радості від смаку. Ненажерливість, пияцтво, гнів, нечистота - ось не повний перелік залежностей в які потрапляє людина, яка шукає щастя від їжі.

Святий Йоан від Хреста у книзі "Сходження на гору Кармель" пише: "Безпосередніми наслідками радості спричиненими насолодою від споживання їжі є: ненажерливість, пияцтво, гнів, нестача злагоди, любові до ближнього та убогих, як у випадку з Лазарем та багатієм. Усе це породжує тілесну неміч та різні недуги".
Ненажерливість.
Це нормально коли ми хочемо їсти та задовольнити голод, але зовсім не нормально коли ми їмо тільки заради задоволення. Лікарі кажуть, що людський шлунок має здатність розширюватися, що дає змогу переїдати. Часто людина їсть забагато заїдаючи стрес та проблеми. І дійсно, для чого вирішувати проблеми, якщо можна заїсти та відчути радість. Поставте собі запитання: "Як часто та скільки я їм?".

Пияцтво.
Ця залежність завжди йде поруч із ненажерливістю. Щоб уникнути проблем із пияцтвом варто вирішити залежність від переїдання. Дехто вважає, що пияцтво - це ходити постійно п'яним, але така думка хибна. Адже, щоб бути алкозалежним достатньо випити 2 рази на рік. Спробуйте віддалити залежності від себе. Коли вам пропонують випити - скажіть тверде НІ. А коли Вас запитають - чому? Відповідайте - Бо не хочу!

Гнів.
Це внутрішній стан людини коли у неї постійно все не так і ця особа демонструє "хто тут хазяїн". Такі люди безперестанку висловлюють своє незадоволення усім і усіма. Гнів нищить ізсередини людину, яка транслює назовні свій внутрішній стан впливаючи на інших негативно. Таких починають уникати.
Нестача злагоди та любові до ближніх.Коли для особи всі навколо погані то їй неможливо догодити. Привчена до хамства у відповідь на прояв любові веде себе грубо та різко. Таким чином руйнуються добрі стосунки через брак розуміння. А все розпочиналося з їжі...


Нечистота порухів.
Сатана приходить до людини в момент, коли та оскверняє себе гнівом, наріканнями, вживанням надміру їжі, алкоголем. Наступний етап - з'являється нечистота рухів. У пригніченому стані такий чоловік\жінка починає жити у фантазіях, бажаннях і збоченнях. Чим раніше ви ідентифіфкуєте причини майбутніх страждань - тим швидше ви розірвете ланцюг залежностей.

Відгуки

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Цикл програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. "Особа, якій притаманна асертивна поведінка, не повинна завжди бути спокійною, усміхненою чи «дипломатичною», адже важливо, відповідно до обставин, віднаходити баланс між агресивністю та пасивністю". 
ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року.