Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

В ефірі

Наближаючись до православ'я

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Тарасом Фітьо

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Христа Царя (Хмельницький)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Magistra vitae

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Жахливі наслідки до яких призводить пошук задоволення від смаку. Як через їжу люди стають алкозалежними, гнівливими та потрапляють на гачок порнографії.

Поділитись з друзями
Створено: 2021-11-10
Передача: Катехиза
Босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак розповідає про наслідки до яких приводить пошук радості від смаку. Ненажерливість, пияцтво, гнів, нечистота - ось не повний перелік залежностей в які потрапляє людина, яка шукає щастя від їжі.

Святий Йоан від Хреста у книзі "Сходження на гору Кармель" пише: "Безпосередніми наслідками радості спричиненими насолодою від споживання їжі є: ненажерливість, пияцтво, гнів, нестача злагоди, любові до ближнього та убогих, як у випадку з Лазарем та багатієм. Усе це породжує тілесну неміч та різні недуги".
Ненажерливість.
Це нормально коли ми хочемо їсти та задовольнити голод, але зовсім не нормально коли ми їмо тільки заради задоволення. Лікарі кажуть, що людський шлунок має здатність розширюватися, що дає змогу переїдати. Часто людина їсть забагато заїдаючи стрес та проблеми. І дійсно, для чого вирішувати проблеми, якщо можна заїсти та відчути радість. Поставте собі запитання: "Як часто та скільки я їм?".

Пияцтво.
Ця залежність завжди йде поруч із ненажерливістю. Щоб уникнути проблем із пияцтвом варто вирішити залежність від переїдання. Дехто вважає, що пияцтво - це ходити постійно п'яним, але така думка хибна. Адже, щоб бути алкозалежним достатньо випити 2 рази на рік. Спробуйте віддалити залежності від себе. Коли вам пропонують випити - скажіть тверде НІ. А коли Вас запитають - чому? Відповідайте - Бо не хочу!

Гнів.
Це внутрішній стан людини коли у неї постійно все не так і ця особа демонструє "хто тут хазяїн". Такі люди безперестанку висловлюють своє незадоволення усім і усіма. Гнів нищить ізсередини людину, яка транслює назовні свій внутрішній стан впливаючи на інших негативно. Таких починають уникати.
Нестача злагоди та любові до ближніх.Коли для особи всі навколо погані то їй неможливо догодити. Привчена до хамства у відповідь на прояв любові веде себе грубо та різко. Таким чином руйнуються добрі стосунки через брак розуміння. А все розпочиналося з їжі...


Нечистота порухів.
Сатана приходить до людини в момент, коли та оскверняє себе гнівом, наріканнями, вживанням надміру їжі, алкоголем. Наступний етап - з'являється нечистота рухів. У пригніченому стані такий чоловік\жінка починає жити у фантазіях, бажаннях і збоченнях. Чим раніше ви ідентифіфкуєте причини майбутніх страждань - тим швидше ви розірвете ланцюг залежностей.

Відгуки

Дякую Богу за дар творіння та за людей, яких Він мені подарував, - співачка Анастасія Воробель

Дякую Богу за дар творіння та за людей, яких Він мені подарував, - співачка Анастасія Воробель

У програмі "Люди Справи" співачка з Тернополя Анастасія Воробель. Учениця 9 класу 20-ї Тернопільської ЗОШ презентувала слухачам свої пісні "Духовний наставнику" та "О Марія". Також в ефірі ви почуєте авторські вірші співачки про любов, батьківщину та життя.
Життя - це Божий дар. На Хмельниччині працює дім самотньої матері де отримують допомогу жінки, які опинилися в скрутних  обставинах.

Життя - це Божий дар. На Хмельниччині працює дім самотньої матері де отримують допомогу жінки, які опинилися в скрутних обставинах.

Про право на життя згідно енцикліки Папи Римського Івана Павла ІІ "Євангеліє життя".
Гості ефіру: настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії (с. Писарівка Хмельницької обл) отець Роман Казьмєрчак. Також ви почуєте свідчення подружньої пари Анатолія та Олени Полякевич та сестри Альми (Дім захисту життя, с.Писарівка).
"Душа першою приймає таїнства!" - отець Олександр Чумаков

"Душа першою приймає таїнства!" - отець Олександр Чумаков

Отець Олександр Чумаков продовжив цикл програм присвячений християнським засадам виховання. Особливий акцент покладений на місяць радісного очікування народження Ісуса Христа, який щойно розпочався за григоріанським календарем.
Господь постійно пам'ятає про людину!

Господь постійно пам'ятає про людину!

Священник задумувався над особливостями пам'яті.
Чим нам загрожує віртуальний світ?

Чим нам загрожує віртуальний світ?

Чи сьогоднішній світ любить зустрічі?