Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Святий Франциск Ассізький. "Господи, чи добре я живу? Чи подобається Тобі це?"

"Рішучість Святого Франциска вплинула на майбутнє Церкви. Його велич в тому, що він шанував проявлення Бога де тільки це можна було бачити". Брат-францисканець Віктор Дешук.
"Моє перше знайомство зі Святим Франциском відбулося в підлітковому віці. Якось ми готували театральну постановку де намагалися показати, як би він переживав наш час. Тоді мене не цікавила особа Святого, хоч і читав про нього. Вже в семінарії я подивився на нього по особливому. Думаю, що ми сьогодні не дооцінюємо особу та харизми Святого Франциска, адже він мав інструменти, що призводили до любові Бога. Він був убогим не тому, що йому це подобалося, але став таким, щоб створити особливий зв'язок із Отцем, який давав поживу на щодень. Тоді, бути бідним було вельми ризиковано, адже влітку ще можна було прожити, але взимку було тяжко", - розповідає брат-францисканець Віктор Дешук.

Велич його в тому, що він шанував проявлення Бога де тільки це можна було бачити. Він полюбив Біблію та Євхаристію (в той час Церква переживала кризу де все більше людей не вірили, що Ісус проявляється в Пресвятих Дарах). Святий Франциск цілував підлогу в храмі віддаючи таким чином пошану Ісусу Христу, який проявлений у Пресвятих Дарах.

Святий Франциск полюбив Хрест та молитву. Щодня він із радістю входив у покуту та свій хрест приймаючи Бога. А у заповіті він писав: "Я почав справжнє покутне життя коли Бог дав мені братів". Також він полюбив природу та стверджував, що вона промовляє до людей про Творця через свою красу . 

Сьогодні молодим людям, та й старшим, бракує простору тиші. Франциск знайшов простір тиші в печері. Коли він туди заходив то вхід охороняв його друг. А коли виходив то виглядав натхненно та стверджував, що віднайшов скарб. Потім повідомив, що хоче одружитися з найкращою пані ім'я котрої БІДНІСТЬ. Він стверджував, що хоче стати убогим, щоб Царство Боже було в ньому. Франциск увійшов у бідність радикально, але не став божевільним.

Він любив Слово Боже, читав Євангеліє та спілкувався зі священниками. Часто запитував у єпископа чи натхнення, що має вірне. Цей радикалізм Франциска був зрозумілий бо дозрівав завдяки молитві, Слову Божому та спілкуванню з Церквою.

Брат-францисканець Віктор Дешук

Слухати інші програми






"Бог ніколи вас не покине, навіть якщо усі від вас відвернулися", - о.Віталій Козак

"Бог ніколи вас не покине, навіть якщо усі від вас відвернулися", - о.Віталій Козак

Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса. 
Стратегія царства темряви, - катехиза отця Романа Братковського (YouTube)

Стратегія царства темряви, - катехиза отця Романа Братковського (YouTube)

У катехизі під назвою “Стратегія Царства темряви” о. Роман Братковський розповідає про відвічного ворога Божого, невидимого, але реального.
Дарвін мав рацію?

Дарвін мав рацію?

Отець Артур Сподар наводить різні теорії виникнення  всесвіту і пояснює як до них ставиться Церква.
Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
Весь світ зранений гріхом, і влада також не є винятком - катехеза о.Олександра Могильного

Весь світ зранений гріхом, і влада також не є винятком - катехеза о.Олександра Могильного

Мудреці прийшли до Вифлеєму, щоб побачити новонародженого Царя — Ісуса Христа** (пор. Мт. 2:1–2). Влада в нашому житті є тим простором, через який Бог об’являється нам. Це місце, де ми пізнаємо істину, оцінюємо ситуації та зустрічаємо світло Божої присутності.