Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

"Господь вибрав нас для поширення миру", - отець Гжегож Вавжиняк

Єврейське подружжя, що може допомагати нам. Отець Гжегож Вавжиняк. Парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.
Бог дав мені можливість служити християнам Святої Землі. Це можливість входити в історію спасіння та свята. Це служіння де Ісус Христос став тілом, щоб служити нам. Бог вибрав Єрусалим, щоб там об'явити свою любов. Хоч на Святій Землі сьогодні триває збройне протистояння - це не змінює той факт, що Господь вибрав і нас із вами для поширення миру.

Перша асоціація для євреїв із поняттям подружжя - це радість. Ми знаємо 7 діл милосердя в Єврейській традиції про які буде доречно поговорити. Але, зауважу, що існує також і 8-ме діло милосердя - благословити одружених. 

Отець Гжегож Вавжиняк. Парафія Святого Івана Павла ІІ, м. Рівне.

Слухати інші програми

  • Якби не Христос страждання тривали б вічно
  • Пророки Старого Завіту описали Месію
  • Навернення - це співпереживати за Церкву
  • Як розпізнати своє покликання та повноцінно жити?
  • Муки самоосуду та відчуття провини
  • Прийде час і ти зрозумієш, чому так є
  • Якщо важко - будь відважним, як Йов
  • Не бійся! Я розумію тебе

  • "Перевіряйте температуру свого серця, щоб не втратити зв'язок з Богом", - отець Костянтин Морозов

    "Перевіряйте температуру свого серця, щоб не втратити зв'язок з Богом", - отець Костянтин Морозов

    "Перевіряйте температуру свого серця, адже через гординю втрачаються взаємини з Богом, котрий дає благодать покірним", - про важливість читання Слова Божого в Ювілейному році розповідає отець Костянтин Морозов. 
    2025-02-19 00:00:00
    Стартували щомісячні онлайн-конференції для богопосвячених осіб «Покликані нести надію»

    Стартували щомісячні онлайн-конференції для богопосвячених осіб «Покликані нести надію»

    Про щомісячні онлайн-конференції для богопосвячених осіб "Покликані нести надію" розповідає голова підкомісії душпастирства покликань при римо-католицькому єпископаті України, отець Леонід Ярошинський. 
    2025-02-19 00:00:00
    "Справжню дружбу показує сам Ісус, навчаючи вірити в Бога так, як Він вірить у нас", - о. Олександр Халаїм

    "Справжню дружбу показує сам Ісус, навчаючи вірити в Бога так, як Він вірить у нас", - о. Олександр Халаїм

    "Слово Боже поступово дозріває в нас", - про дружбу з Христом через Слово розповідає отець Олександр Халаїм - викладач Вищої Духовної Семінарії Святого Духа, с. Шаровечка, та Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса, м. Ворзель, директор Центру Святого Йоана Павла ІІ.
    2025-02-18 00:00:00
    Усвідомлення себе як особистість

    Усвідомлення себе як особистість

    Олександр Кушта, священник з місії “Ad gentes”, продовжує цикл катехиз на основі роздумів над книгою Івана Павла II “Чоловіком і жінкою сотворив їх. Богослов'я тіла”.
    2025-02-14 00:00:00
    "Бережіть мову! Не залишайтеся байдужими, а бийтеся", - бойовий медик Міндаугас Йонушас (друг Чек)

    "Бережіть мову! Не залишайтеся байдужими, а бийтеся", - бойовий медик Міндаугас Йонушас (друг Чек)

    Гість програми "Люди Справи" - громадянин Литовської Республіки, доброволець, бойовий медик Міндаугас Йонушас, "Чек".  

    2025-02-14 00:00:00