Слухати Радіо

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

В ефірі

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Дар тлумачення мов

Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Дар тлумачення, тобто вияснення дару мов.
Дари Святого Духа, описані в Новому Завіті, поділяються на три основні категорії:

• мотивуючі дари  (Рим. 12,6-8).
• дари управління  (Еф. 4,11-12)
• дари служіння                                                                                              
«Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі;іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.»(1Кор. 12,8-11).

Дари СЛУЖІННЯ, у свою чергу, теж поділяють на три категорії: дари об’явлення, дари сили, дари висловлювання, або провіщення. Дари откровення (об’явлення) - це: слово знання - знати проблему; розпізнавання духів - знати причину проблеми: фізична вона чи демонська; слово мудрості - знати, що робити з проблемою.Дари сили - це: надприродна віра; дар чинення чудес; дар надприродного зцілення (оздоровлення): емоційного, духовного, фізичного.Дари провіщення - це: дар пророцтва: потішання, підтвердження, пересторога; дар молитви та говоріння на мовах як спосіб зв’язку людини і Бога; ДАР ТЛУМАЧЕННЯ, тобто ВИЯСНЕННЯ, ПОЯСНЕННЯ МОВ.

ДАР ІНШИХ МОВ має три РІЗНОВИДИ:
1. ІНОЗЕМНА МОВА — земна мова, призначена для проповіді Євангелія незнайомою іноземною мовою.
2. МОЛИТОВНА (або ангельська) МОВА - надприродна мова, призначена для особистого славослів'я, подяки, прохання Бога і власного наставлення (зрозумілого) віруючого.
3. ГОВОРІННЯ НА МОВАХ, що працює у звязку з даром тлумачення – це надприродна мова, призначена для особистого повчання та для наставлення Церкви. Цей вид дару мов проявляется не як молитва мовами, але як ГОВОРІННЯ НА МОВАХ. 
Вияснення, тобто тлумачення  цього говоріння на мовах має здатність залучати людей до Бога. Слід нам розрізняти (побачити різницю) молитви мовами та говоріння на мовах. Власне дар тлумачення мов використовує не молитву на мовах, але говоріння на мовах. Йдется про те, що прояв дару мов інакше звучит підчас молитви, а інакше підчас говорення мовами. Хто практикує дар мов, той розуміє про що я зараз говорю. 

Під час ГОВОРІННЯ іншими мовами ми відчуваємо, що це вже не схоже на дитячі белькотання, а якісь спрямовані слова й тексти. І ти розумієш, що ти вже говориш якийсь текст, який щось означає, що це говоріння іншими мовами є якимось посланням. 

Під час ГОВОРІННЯ іншими мовами  ви висловлюєте слова чіткіше, конкретніше, цілеспрямовано. І власне, щоб зрозуміти, що це говоріння означає потрібний ДАР ТЛУМАЧЕННЯ МОВ.

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.

Слухати інші програми 

Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Тереза Гажійова зі спільноти «Світло Марії» у Меджуґор’є взяла участь у програмі Радіо Марія, присвяченій 44-й річниці об’явлень Діви Марії, яку нещодавно відзначали в Меджуґор’є.

На цій події були численні українські паломники, а очолив прощу єпископ Ян Собіло.

Тереза наголосила, що ці 44 роки — це час благодаті і надії. Вона прокоментувала останні три послання Богородиці, які були скеровані світу в один день, і заохотила українців не втрачати завзяття у молитві й вірі, що Бог вислухає наші прохання і завершить війну, як це вже було свого часу на Балканах, зокрема в Меджуґор’є, де об’явлення тривають і досі.

2025-07-03 00:00:00
"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
Конфлікти та їх вирішення

Конфлікти та їх вирішення

"Не уникати конфліктів, але шукати їх розв'язнення", - пропонує с.Тетяна Богуславець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа в катехезі.
2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00
Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Хто такий Пророк? Якою є його місія? Як Йоан Хреститель вказав на найвищого Пророка та чому став "мостом" між Старим і Новим Завітом, розповідає о.Марек Рудзь, настоятель парафії Св.Йоана Хрестителя у м.Біла Церква, Київської області.
2025-06-30 00:00:00