Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

Дар тлумачення мов

Поділитись з друзями
Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Дар тлумачення, тобто вияснення дару мов.
Дари Святого Духа, описані в Новому Завіті, поділяються на три основні категорії:

• мотивуючі дари  (Рим. 12,6-8).
• дари управління  (Еф. 4,11-12)
• дари служіння                                                                                              
«Одному бо дається через Духа слово мудрости; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому віра у тім самім Дусі; іншому дар зцілення у тім єдинім Дусі;іншому сила творити чуда; іншому дар пророкування; іншому розпізнавання духів, іншому різні мови, іншому ж тлумачення мов. А все це чинить один і той же Дух, що розподілює кожному, як він хоче.»(1Кор. 12,8-11).

Дари СЛУЖІННЯ, у свою чергу, теж поділяють на три категорії: дари об’явлення, дари сили, дари висловлювання, або провіщення. Дари откровення (об’явлення) - це: слово знання - знати проблему; розпізнавання духів - знати причину проблеми: фізична вона чи демонська; слово мудрості - знати, що робити з проблемою.Дари сили - це: надприродна віра; дар чинення чудес; дар надприродного зцілення (оздоровлення): емоційного, духовного, фізичного.Дари провіщення - це: дар пророцтва: потішання, підтвердження, пересторога; дар молитви та говоріння на мовах як спосіб зв’язку людини і Бога; ДАР ТЛУМАЧЕННЯ, тобто ВИЯСНЕННЯ, ПОЯСНЕННЯ МОВ.

ДАР ІНШИХ МОВ має три РІЗНОВИДИ:
1. ІНОЗЕМНА МОВА — земна мова, призначена для проповіді Євангелія незнайомою іноземною мовою.
2. МОЛИТОВНА (або ангельська) МОВА - надприродна мова, призначена для особистого славослів'я, подяки, прохання Бога і власного наставлення (зрозумілого) віруючого.
3. ГОВОРІННЯ НА МОВАХ, що працює у звязку з даром тлумачення – це надприродна мова, призначена для особистого повчання та для наставлення Церкви. Цей вид дару мов проявляется не як молитва мовами, але як ГОВОРІННЯ НА МОВАХ. 
Вияснення, тобто тлумачення  цього говоріння на мовах має здатність залучати людей до Бога. Слід нам розрізняти (побачити різницю) молитви мовами та говоріння на мовах. Власне дар тлумачення мов використовує не молитву на мовах, але говоріння на мовах. Йдется про те, що прояв дару мов інакше звучит підчас молитви, а інакше підчас говорення мовами. Хто практикує дар мов, той розуміє про що я зараз говорю. 

Під час ГОВОРІННЯ іншими мовами ми відчуваємо, що це вже не схоже на дитячі белькотання, а якісь спрямовані слова й тексти. І ти розумієш, що ти вже говориш якийсь текст, який щось означає, що це говоріння іншими мовами є якимось посланням. 

Під час ГОВОРІННЯ іншими мовами  ви висловлюєте слова чіткіше, конкретніше, цілеспрямовано. І власне, щоб зрозуміти, що це говоріння означає потрібний ДАР ТЛУМАЧЕННЯ МОВ.

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.

Слухати інші програми 

Відгуки

Невизначена втрата. "Через не хочу та не можу дбайте про себе", - отець Діонісій Дьяченко

Невизначена втрата. "Через не хочу та не можу дбайте про себе", - отець Діонісій Дьяченко

Про переживання горя та невизначену втрату слухайте у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - ієрей Діонісій (Денис) Дьяченко, священик Православної Церкви України, військовий капелан Національний академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
"Він розіп'яв себе в сповідальниці", - катехеза про св.Леопольда Мандича

"Він розіп'яв себе в сповідальниці", - катехеза про св.Леопольда Мандича

Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
"Ціла історія святої Терези Великої - це молитва", - о.Віталій Козак

"Ціла історія святої Терези Великої - це молитва", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя  Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі". 
Як відчути Божу любов?

Як відчути Божу любов?

Отець Леонід Михалець говорить про Божу любов.
"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

Про те, як виконати волю Божу розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".