Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

Наша сила в слабкості. "Потрібно бути як дитина та ні про що не турбуватися", - Свята Тереза з Лізьє

Поділитись з друзями
"Неміч людини проявляється у спокусах та повсякчасно потребує Бога. Наслідки первородного гріха чинять людину слабкою. Цінність в немочах можемо пізнати, коли визнаємо їх перед Богом у батьківській любові. Про силу, що об'являється в безсиллі розповідає отець Григорій Рогацький, згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ. Івано-Франківськ.
"Сила моя об'являється в безсиллі", пише Апостол Павло. 2 Коринтян 12:7 - 9
"А щоб я не загордів надмірно висотою об'явлень, дано мені колючку в тіло, посланця сатани, щоб бив мене в обличчя, щоб я не зносився вгору.  Я тричі благав Господа ради нього, щоб він від мене відступився, та він сказав мені: "Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі. "Отож, я краще буду радо хвалитися своїми немочами, щоб у мені Христова сила перебувала".

Неміч людини проявляється у спокусах та постійно потребує Бога. Наслідки первородного гріха чинять людину слабкою. Цінність в слабкості можемо пізнати, коли визнаємо її перед Богом у батьківській любові. Душа, розчинена в Його любові, дуже по родинному розмовляє з Творцем, як зі своїм батьком.

У 1 Коринтян 13:4-8 апостол Павло пише про любов: "Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається,не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла;не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне".

Така любов у грецькому перекладі перекладі звучить, як "Агапе". Це спонтанна любов. Агапе - це безкорислива любов Бога до людини, що прагне творити в тобі добро. А чого прагнеш ти сьогодні? Саме ця любов сходить і на негідних, і на нас також. Драма цієї любові в тому, що Він постійно шукає відкриті серця на які без міри хоче зливати її. Людина, яка усвідомлює свою неміч, схильна шукати своєї підтримки. Вона схильна на когось розраховувати чи довіряти комусь.

Важливо довірити себе Його любові. Перешкодою тут може бути викривлений образ Бога та сприйняття Його, як судді. Проте, справедливим є страх зрадити Його любов. Св Тереза з Лізьє каже: "Потрібно бути як дитина та ні про що не турбуватися". Тільки в такому випадку в душу та серце почне проникати справжній мир. А коли виникає страх то щиро віддавати його Господу.

Отець Григорій Рогацький зі згромадження Воплоченого Слова, місто Івано-Франківськ, УГКЦ.

Слухати інші програми


Відгуки

Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Друга програма про віру, послух та довіру Авраама. Катехизу провадить місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).
Чи є я насправді вільним? - роздуми отця Олександра Халаїма

Чи є я насправді вільним? - роздуми отця Олександра Халаїма

Отець  Олександр Халаїм говорить про свободу та героїчний чин.
Емоційні гойдалки, вигорання, переосмислення, життя, - єпископ Микола Лучок про досвід  війни

Емоційні гойдалки, вигорання, переосмислення, життя, - єпископ Микола Лучок про досвід війни

Ординарій Мукачівської дієцезії, єпископ Микола Лучок розповідає про вплив війни на людину та її глибинні екзистенційні наслідки.
Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Катехеза Іванни Андрейчук, лікаря анастезіолога, волонтерки і засновниці  фонду "Даймо надію". Програма створена у співпраці Комісії Душпастирства Родин РКЦ. В ефірі радіо говоримо про невиліковно хворих дітей.