Слухати Радіо

Зараз в ефірі

14:00

Денний ефір

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

Не уподібнюйтеся до цього світу! Як отримати мудрість безпечного управління життям? , - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Про людську діяльність зіпсовану гріхом згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes" розповідає отець Міхал Бранкевич.
Тільки своєю наполегливою працею та спільно з Божою благодаттю людина може реалізуватися у свої діяльності: праці, творчості, тощо. У світі існують професії, що не мають позитивних намірів - це професія кілера, повії, грабіжника, наприклад. Суспільство, у свою чергу, намагається створити позитивний образ гріховної діяльності людини через кінематограф, - отець Міхал Бранкевич.

В Євангеліях ми також бачимо професії, що вказані в негативному світлі: митаря, повії. Але Ісус Христос зустрічався з цими людьми не для того, щоб хвалити, а щоб допомогти їм виправити своє гріховне життя, шанувати свою людську гідність.

Особа робить вибір негативного шляху заробітку переважно через жадібність. Бажання заробити швидкі гроші штовхає робити деструктивний вибір на шкоду собі. Основа такої діяльності вказує, що людина вибирає зло, щоб забезпечити своє майбутнє.

Апостол закликає не уподібнюватися до цього світу. Служіння Богові на якому зосереджується увага, має завдання служити іншим людям там, де Бог нас поставив. Яку ж свою діяльність ми можемо довірити Богу? Відповіді на це запитання нам дають 10 заповідей.

"Усе ваше. Ви ж Христові, а Христос - Божий" - пише апостол Павло вказуючи нам на відношення до життя в суспільстві.

Ми часто хибно трактуємо людську діяльність у світі. Нам пропагують багатство, владу, володіння матеріальними благами, але ж важливо пам'ятати, що ми не володіємо цінностями, що дані нам Богом. Христос закликав віддати Кесарю - Кесареве, а Богу - Боже. Якщо ти віддаєш себе Богові то знаходиш мудрість безпечного управління в цьому світі. Це спосіб відношення до сьогодення де диявол не має частки та впливу на особу.

Бог через Євхаристію формує в нас нове створіння вільне від гріха, недосконалостей, хиб та гріховної діяльності. Бог є головною силою та керівником цього світу і варто пам'ятати, що зі зла Він може творити добро. Тому не бійтеся, адже Бог із нами! Із марного, сумного життя Він може створити нову історію спасіння.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми про діяльність людини у світі


Відгуки

Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Отець Руслан Грех говорив про Богослужбові наспіви Великого посту Страсного тижня.
Як діяти жінці, яка дізналася, що вагітна дитиною з невиліковною хворобою?, - відповідає с. Юстина Голубець

Як діяти жінці, яка дізналася, що вагітна дитиною з невиліковною хворобою?, - відповідає с. Юстина Голубець

В ефірі Радіо Марія с. Юстина Голубець, засновниця та голова організації "Перинатальний хоспіс – Слід Життя", Служебниця Непорочної Діви Марії,  член-кореспондент Папської академії “Pro Vita”, біоетик, медичний психолог в Обласному медико-генетичному центрі при ДУ «Інститут спадкової патології НАМН України», біолог‒генетик, викладач Школи біоетики УКУ. Тема катехези: "Служіння життю як виклик завданню і покликанню".
"Ісус Христос - тут і зараз серед нас!" - отець Валентин Матушевський

"Ісус Христос - тут і зараз серед нас!" - отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський коментує Євангеліє від Луки 24, 35-48
Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Отець Микола Орач з Ордену Братів Менших Конвентуальних (Францисканців) провів катехизу про зустріч з Воскреслим Ісусом Христом в контексті війни в Україні.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.