Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

Небезпеки існування України. "Комуністи, щоб покорити народ спочатку знищували його культуру", - брат Матвій Стибурський

Поділитись з друзями
"Сьогодні відбуваються численні наслідки філософії неомарксистів, коли за свої релігійні переконання звільняють вчителів та принижують священників. Це результати революції 1917 року. Створюючи Біблійну культуру простоти ми зупинимо неомарксистську революцію". Як і чому сьогодні потрібно зупинити наслідки революції 1917 року розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Я знаходжуся біля гори Кріжевац, в Меджугор'є, куди піднімаються численні паломники, які моляться Розарій несучи покуту. Тут розмірковую, як би ще більше людей вшанували Бога щирим серцем. Це допомогає позбутися фарисейства про небезпеку котрого застерігав Ісус.

У Фатімі Марія закликала до молитви Розарію, покути та навернення. Святе Євангеліє нагадує, що ми боремося не проти тіла та плоті, а проти духів лукавих. І Марія нам нагадувала в Фатімі, що без навернення розпочнеться війна. Богородиця наголошує, що коли людство не зупиниться то із росії розповсюдиться тотальне зло. Розмірковуючи над словами Богородиці в Фатімі, я подумав про поширення комунізму, що відбувалося з росії та срср. Нищилися церкви, організовувалися голодомори, розстріли, а багато наших предків, які тоді піднімали бунти були або розстріляні, або вивезені в Сибір до ГУЛАГу.

Комуністичний режим не міг дозволити, щоб світло поширювалося. Людину відрізняє від всього живого КУЛЬТУРА, що включає в себе релігію, сімейні цінності, творчість, мистецтво тощо. Комуністи стверджували, що для покорення народу потрібно знищити його культуру.

Пік поширення комунізму - створення філософської школи у Франкфурті. Неомарксисти стверджували, що потрібно зробити крок та вийти за межі Божих цінностей. Філософія стверджує, що є буття та небуття. Неомарксисти були впевненими, що потрібно зруйнувати "застаріле" вчення та створити щось нове, світле. Примітивно вважали, що потрібно вбити багатих, а їхні статки роздати бідним.

Неомарксисти говорили, що не існує обєктивної правди бо кожен має свою думку, а сама ж правда є поняттям відносним... На їхню думку, коли я скажу, що Христос є самою істиною, то я цим принижу невіруючих людей. Сьогодні відбуваються численні наслідки філософії неомарксистів, коли за свої релігійні переконання звільняють вчителів та принижують священників. Це результати революції 1917 року.

Сьогодні маємо задуматися: "Що я реально можу змінити у своєму житті?". Я можу не тільки більше молитися, а змінити причини, коріння, що віддаляє від Бога. Наприклад. Хочеш допомогти парафії в Україні? - Будь вірним своїй дружині\чоловіку. Так ми можемо протистояти проявам маніпулятивних ідеологій.

Будьте не тільки споживачами. Читайте та практикуйте Слово Боже у себе вдома. Долучіться до спільноти та беріть участь у подіях Церкви. Це буде реальним кроком навернення. Дуже важливо читати книжки. Читайте не тільки релігійну літературу, а й професійну, адже так ми зможемо зберегти здоровий раціоналістичний підхід до справ.

Поширюйте серед молоді хороші фільми, відвідуйте театри, концерти, вистави. Нам рекомендовано сьогодні бути грамотними, адже освідченими людьми важко маніпулювати. Вивчайте історію власного народу! Як же прикро було чути від українця, що він не знає про голодомор... Я знав про цю трагедію вже у 80-х роках.

Нам потрібно розвиватися духовно та різносторонньо! Довіряйте Господу, вірте Йому та не бійтеся. Марія постійно говорить про мир, що є відсутністю страху. Наш Господь заповідав, що Він з нами до кінця віку. Будьте хоробрими і прийде час, коли ми разом будемо святкувати перемогу.

Створюючи Біблійну культуру простоти ми зупинимо неомарксистську революцію.

Брат-капуцин Матвій Стибурський.

Слухати інші програми


Відгуки

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

Сьогодні РКЦ відзначає урочистість святого Андрія Первозванного. 
Катехит розповідає про місійність святого і суть священнства.
Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

В ранковій катехезі, отець Вальдемар Павелець SAC говорить про три види покликань людини: до духовного життя (чернецтва, священства), до життя в шлюбі (чоловік, дружина), та про покликання до самотності. Священник розкриває цю тему у світлі проблематики, якою є криза породжена секуляризацією суспільства
Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Хранитель Національного Санктуарію матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак, під час своєї чергової катехези на Радіо Марія розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Увага катехита сконцентрована на стосунки святої Терези з її кровною сестрою, яка на той час була обрана настоятелькою спільноти. Які емоції переживає Тереза, та про те як бути в послусі рідній сестрі, слухайте в 40-хвилинному ефірі.
Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Про історію покликання та випробування протягом життя розповідає настоятель парафії Святого Вацлава, м. Житомир, отець Віктор Маковський.

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

Іспит сумління - частина 1. "Гріх буде нас постійно оскаржувати, осуджувати, адже сатана постійно займається цим перед Богом", - місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).