Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Небезпеки існування України. "Комуністи, щоб покорити народ спочатку знищували його культуру", - брат Матвій Стибурський

Поділитись з друзями
"Сьогодні відбуваються численні наслідки філософії неомарксистів, коли за свої релігійні переконання звільняють вчителів та принижують священників. Це результати революції 1917 року. Створюючи Біблійну культуру простоти ми зупинимо неомарксистську революцію". Як і чому сьогодні потрібно зупинити наслідки революції 1917 року розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Я знаходжуся біля гори Кріжевац, в Меджугор'є, куди піднімаються численні паломники, які моляться Розарій несучи покуту. Тут розмірковую, як би ще більше людей вшанували Бога щирим серцем. Це допомогає позбутися фарисейства про небезпеку котрого застерігав Ісус.

У Фатімі Марія закликала до молитви Розарію, покути та навернення. Святе Євангеліє нагадує, що ми боремося не проти тіла та плоті, а проти духів лукавих. І Марія нам нагадувала в Фатімі, що без навернення розпочнеться війна. Богородиця наголошує, що коли людство не зупиниться то із росії розповсюдиться тотальне зло. Розмірковуючи над словами Богородиці в Фатімі, я подумав про поширення комунізму, що відбувалося з росії та срср. Нищилися церкви, організовувалися голодомори, розстріли, а багато наших предків, які тоді піднімали бунти були або розстріляні, або вивезені в Сибір до ГУЛАГу.

Комуністичний режим не міг дозволити, щоб світло поширювалося. Людину відрізняє від всього живого КУЛЬТУРА, що включає в себе релігію, сімейні цінності, творчість, мистецтво тощо. Комуністи стверджували, що для покорення народу потрібно знищити його культуру.

Пік поширення комунізму - створення філософської школи у Франкфурті. Неомарксисти стверджували, що потрібно зробити крок та вийти за межі Божих цінностей. Філософія стверджує, що є буття та небуття. Неомарксисти були впевненими, що потрібно зруйнувати "застаріле" вчення та створити щось нове, світле. Примітивно вважали, що потрібно вбити багатих, а їхні статки роздати бідним.

Неомарксисти говорили, що не існує обєктивної правди бо кожен має свою думку, а сама ж правда є поняттям відносним... На їхню думку, коли я скажу, що Христос є самою істиною, то я цим принижу невіруючих людей. Сьогодні відбуваються численні наслідки філософії неомарксистів, коли за свої релігійні переконання звільняють вчителів та принижують священників. Це результати революції 1917 року.

Сьогодні маємо задуматися: "Що я реально можу змінити у своєму житті?". Я можу не тільки більше молитися, а змінити причини, коріння, що віддаляє від Бога. Наприклад. Хочеш допомогти парафії в Україні? - Будь вірним своїй дружині\чоловіку. Так ми можемо протистояти проявам маніпулятивних ідеологій.

Будьте не тільки споживачами. Читайте та практикуйте Слово Боже у себе вдома. Долучіться до спільноти та беріть участь у подіях Церкви. Це буде реальним кроком навернення. Дуже важливо читати книжки. Читайте не тільки релігійну літературу, а й професійну, адже так ми зможемо зберегти здоровий раціоналістичний підхід до справ.

Поширюйте серед молоді хороші фільми, відвідуйте театри, концерти, вистави. Нам рекомендовано сьогодні бути грамотними, адже освідченими людьми важко маніпулювати. Вивчайте історію власного народу! Як же прикро було чути від українця, що він не знає про голодомор... Я знав про цю трагедію вже у 80-х роках.

Нам потрібно розвиватися духовно та різносторонньо! Довіряйте Господу, вірте Йому та не бійтеся. Марія постійно говорить про мир, що є відсутністю страху. Наш Господь заповідав, що Він з нами до кінця віку. Будьте хоробрими і прийде час, коли ми разом будемо святкувати перемогу.

Створюючи Біблійну культуру простоти ми зупинимо неомарксистську революцію.

Брат-капуцин Матвій Стибурський.

Слухати інші програми


Відгуки

"Без єдності віри нас може подолати будь який ворог", - отець Григорій Рогацький

"Без єдності віри нас може подолати будь який ворог", - отець Григорій Рогацький

Отець Григорій Рогацький говорив про молитву і працю.
Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

В семінарії відчуваємо радість та глибоке переконання недаремно проведеного часу

В семінарії відчуваємо радість та глибоке переконання недаремно проведеного часу

Семінаристи Олександр Дмитришин та Василь Лютянський розповідають історію свого покликання та навчання в дієцезіальній Місійній Семінарії Redemptoris Mater у місті Вінниця.
Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.