Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Підтримка батьків полеглих захисників. "Суспільство, ще тільки навчається допомагати людям в скорботі" , - капелан Артем Семенець

Поділитись з друзями
"Бог змінив моє життя і я почав допомагати людям". Про підтримку батьків загиблих воїнів розповідає волонтер Християнської Служби Порятунку, військовий капелан Артем Семенець.
"Вісім років тому Бог змінив моє життя. Потім, я зрозумів, що хочу допомагати людям",- розповідає Артем Семенець. Мене надихнув своїм прикладом служіння блаженніший Любомир Гузар. Він добровільно відмовився від влади, а передав керівництво УГКЦ більш молодшому послідовнику Святославу. 

Пам'ятаю, як вперше прийшов у храм. Мені тоді дуже сподобалася Літургія, а відчуття пустопорожнього життя підштовхувало допомагати іншим.  

Точкою відліку стала для мене ніч розстрілів на Майдані. Коли побачив загиблих поруч то усвідомив невідомість буття, що призвело до глибокого переосмислення. Сьогодні, я переконаний, що коли людина допомагає іншим, то в першу чергу так підтримує себе і зростає. Згадую, як у молитві просив, щоб Бог допоміг бути корисним суспільству.

Коли дізнався, що на базі міжконфесійного батальйону військових капеланів почала діяти "Християнська служба порятунку" то я долучився до цієї волонтерської організації. Так потрапив на схід, у зону бойових дій. 

Дуже ціную міжконфесійне спілкування. Протягом років волонтерської діяльності ми стали приятелями зі священниками різних церков та релігій. Військовослужбовці, насамперед, спостерігяють за поведінкою християн та оцінюють по ділам, як ми представляємо Бога. Сьогодні, думаю, що краще помилитись чим не спробувати приділити увагу людині.

Волонтер Християнської Служби Порятунку, військовий капелан Артем Семенець.

Слухати інші програми:

Відгуки

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.
"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.