Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

Почути. Підтримати. Допомогти. "Наше завдання - забезпечити допомогу військовослужбовцям в районі виконання бойових завдань", - підполковник Домбровський Олег Віталійович

Поділитись з друзями
Як працює Центр морально-психологічної підтримки Сил ТрО розповідає офіцер Управління морально-психологічного забезпечення Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, підполковник Домбровський Олег Віталійович. 
Ідея створити Центр морально-психологічної підтримки в Збройних Силах України виникла задовго до повномасштабного втрогнення. Ми почали послуговуватися досвідом наших закордонних партнерів. Місія центрів відображена в трьох словах : почути, підтримати та допомогти. Почути кожного солдата, підтримати та максимально допомогти зокрема організувати допомогу в районі виконання бойових завдань. Ця психологічна підтримка має бути надана якнайшвидше і саме тому ми розширюємо аудиторію отримувача наших послуг. 

Центри морально-психологічної підтримки діють в усіх збройних силах. Мені випала честь очолити центр в Силах територіальної оборони саме в цей буремний час. Нам було потрібно згуртувати велику кількість людей різного віку, соціального стану та  надати командирам необхідні інструменти для впорядкування своєї роботи.

Насамперед підтримка потрібна командирам. Є таке поняття ДИНАМІКА - це коли ти включився в роботу та заряджений на виконання завдань. Але протягом довгого перебування в зоні бойових дій в некомфортних умовах людина виснажується. Космонавтів, готуючи до польотів, на певгий час ізолювали, щоб дізнатися скільки часу зможуть пробути разом. Згодом виявлялося, що найкращі друзі ставали запеклими ворогами бо зовсім не сумісні. Наше завдання полягає в тому, щоб знайти максимальні індикатори для комфортної роботи військовослужбовця, щоб він міг постійно бути в динаміці.

Два ключових напрямки нашої роботи:
1. Психологічна стабілізація підрозділів, як вцілому так і кожного військовослужбовця. Тут ми залучаємо військових психологів, клінічних психологів, психіатрів;

2. Пропаганда. Говоримо про те, що ми робимо та для чого робимо зрозумілою мовою.

Особливу увагу ми приділяємо соціальній підтримці військовослужбовця та членів його сімей. 

Офіцер Управління морально-психологічного забезпечення Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, підполковник Домбровський Олег Віталійович. 

Слухати інші програми Люди справи

Відгуки

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

Про те, як виконати волю Божу розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".
"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

Про покаяння та Євхаристію в контексті книги "Містична святиня Бога" розповідає отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.