Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

Покликання до монашого життя. “Повертайтеся до джерела. Повертайтеся до першої любові”, - Папа Франциск

Поділитись з друзями
Про історію покликання до монашого життя розповідає сетра Тетяна Богославець з місійного згромадження Сестер Служниць Святого Духа.
Папа Франциск, часто говорить до богопосвячених: “Повертайтеся до джерела. Повертайтеся до першої любові”. 

Я задумалася над монашим життям у 7 років. Тоді, ми з родиною приїзджали до бабусі в село, що в Хмельницькій області. Звідти їздили в Камянець-Подільський на службу Божу де вперше побачила монахиню - це була сестра Бенедиктинка. Молитви в костелі звершувалися польською мовою, яку не розуміла, але спостерігала з цікавістю за храмом, священниками та Службою. Мій тато православний, мама - католичка, але в костел ми приїзджали раз на рік. Якось, під час Літургії, спостерігала за сестрою-монахинею та подумала, що хочу бути як вона. Після служби, монахиня помітила мою цікавість та подарувала Біблію з картинками про життя Ісуса. З того часу, я все більше бачила підтверджень, що хочу жити монашим життям. 

В шкільні роки це прагнення не згасало. Згадую, як сестри Уршулянки запросили в монастир та пригостили нас бутербродами з маслом. Це було приємне відчуття, що я на своєму місті та хочу тут залишитися. Пізніше, моя старша сестра поїхала навчатися в Київ. Вона тоді була учасницею молитви Живого Розарію, що провадили сестри зі згромадження Служниць Святого Духа. Їм бракувало людей для молитви і я долучилася до них. 

 Ще згадую, як в Кам’янці-Подільському священник запитав у мами чому ми не їздимо у Київ, адже це ближче до Черкаської області. Він дав нам адресу парафії Святого Миколая в Києві і на свята ми приїзджали на Службу Божу в столицю. Там я побачила, що діти активно беруть участь у служінні: співають в хорі, відвідують катехизи тощо. Я відчувала певну заздрість та думала, що щось пропускаю в житті, адже в селі нашими розвагами були: школа, клуб, догляд за худобою та її випас. 

Колись, ми з друзями мріяли, що поїдемо із села та побачимо різні далекі країни та будемо подорожувати. Ці мрії здійснилися в моєму згромадженні. Тепер я маю можливість подороджувати та відвідувати сестер у різних країнах. Під час приготування до вічних обітів я майже рік була в Сіднеї, Австралія. Памятаю, як згадувала про свої дитячі мрії вже за тисячі кілометрів від мого села. Бог виконує бажання...

Сестра Тетяна Богославець

Слухати інші програми

Відгуки

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
Дар тлумачення мов

Дар тлумачення мов

Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.