Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

Відпустити ситуацію. "Життя почало змінюватися коли я довірила проблему Богу", - пані Світлана

Поділитись з друзями
Історії людей, які постраждали від хвороби алкоголізму, але змогли змінити своє життя та почали жити тверезо. 
Історія пані Світлани. 
До спільноти Ал-Анон мене привів чоловік, який на той час уже відвідував спільноту  Анонімні Алкоголіки. 8 років я намагалася допомогти чоловікові перестати вживати. Ми випробували все, що могли, але це не принесло результату. Ми відвідували численних "бабок", екстрасенсів, сеансів тощо, але все було марно та призводило до ще більшого зловживання. Він бачив, що я стараюсь йому допомогти та завжди поруч, але пив далі. Вже коли я сказала, що більше не буду терпіти та готова покинути, то він переусвідомив і сам звернувся до мене зі словами "допоможи мені будь ласка", - розповідає пані Світлана.

Мені потрібно було просто відпустити ситуацію. Коли я поставила умови то, лише тоді чоловік звернувся про допомогу до центру реабілітації де розпочав відвідувати збори Анонімні Алкоголіки по системі 12 кроків та видужувати. Я тоді думала, що проблема тільки в ньому, що коли він перестане пити, то моє життя зміниться, заграє фарбами. Отже, мій чоловік перестав пити, все налагоджувалося, але одночасно з тим, я почала відчувати себе непотрібною бо зникла причина рятувати. Якось він запросив мене відвідати спільноту Ал-Анон для родичів залежних людей. Я була здивована, що є люди, які можуть ділитися досвідом свого одужання в спільноті. Ба більше, вони переживали ті ж самі болі, хвилювання, проблеми.

Тут я усвідомила, що потрібно піклуватися в першу чергу про себе, адже раніше я більшість часу думала про нього: куди пішов, де випив, де його шукати тощо. Зрозуміла, що якщо ВІН не захоче жити тверезо, то нічого не зміниш. Спільноту Ал-Анон я відвідую вже 3-й рік де проходжу програму 12 кроків, що робить моє життя кращим. Один із кроків навчає приймати безсилля перед ситуацією та довірити залежному самому приймати рішення щодо свого життя.

Сьогодні мій чоловік не вживає 2,5 років. Він відвідує зібрання Анонімні Алкоголіки та допомагає іншим покинути пити алкоголь. Моє життя стало спокійним і я перестала контролювати чоловіка та почала більше довіряти йому живучи тверезо. Сьогодні я дякую Богу та людям за цей прекрасний досвід трансформації.

Якщо ви стаждаєте від залежності близької людини то запрошуємо відвідати спільноту Ал-Анон +38 095 838 29 33 (9-00 - 19-00)
Спільнота Ал-Анон діє на добровільних засадах, а членом спільноти може стати будь яка людина, родич якої зловживає. Долучитися можна як до спільноти у вашому місті, так і онлайн, більше дізнатися можете на сайті Ал-Анон.
****
Історія пана Віктора. 
Із алкоголем я познайомився у 14 років. Якось моя дружина порекомендувала закодуватися і я протримався пару місяців та знову почав сильно пити, що призвело до проблем на роботі та розвалу сімї. Так я повернувся жити до батьків...

Згодом я познайомився з жінкою з якою ми вирішили побратися, у нас народився син. Проте я продовжував зловживати, що призвело до розвалу і цього шлюбу. Дружина не вживала, вона казала, що у мене є проблеми, адже досить часто я напивався до безпам'ятства. На останок вона порекомендувала звернутися до психолога...

Так я звернувся про допомогу до Благодійної Організації Карітас. Психолог поступово допомогла мені прийти до усвідомлення, що я хворий на алкоголізм та запропонувала поговорити із місцевим психологом-наркологом, який і порадив відвідати спільноту Анонімні Алкоголіки. Так я вперше прийшов на групу АА де зустрів людей, які мене розуміли та не осуджували. Дивно те, що ці люди ділилися своїм досвідом, який був схожий на мій. Крок за кроком моє життя змінювалося. Мене тоді здивував 3 крок, який закликав довірити своє життя Богу. 

Слухати інші програми

Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.
Почути. Підтримати. Допомогти. "Наше завдання - забезпечити допомогу військовослужбовцям в районі виконання бойових завдань", - підполковник Домбровський Олег Віталійович

Почути. Підтримати. Допомогти. "Наше завдання - забезпечити допомогу військовослужбовцям в районі виконання бойових завдань", - підполковник Домбровський Олег Віталійович

Як працює Центр морально-психологічної підтримки Сил ТрО розповідає офіцер Управління морально-психологічного забезпечення Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, підполковник Домбровський Олег Віталійович. 
Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.