Слухати Радіо

05:00

Молитва

В ефірі

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

Життя відкладене на потім. Звичка, яка найбільше розчарує людину наприкінці шляху

Про відкладання справ на потім. Про причини та наслідки прокрастинації розповідає отець Міхал Бранкевич.
Прокрастинація (відкладання на завтра, зволікання) - схильність людини відкладати на потім неприємні завдання. Прокрастинатори — люди, схильні відтерміновувати виконання обов'язків, перекладати відповідальність на інших, працювати хаотично, без плану, або лише під натхнення. Такий підхід до своїх обов'язків шкідливий для суспільства. Адже, якщо ти відкладаєш свої обов'язки на потім то швидко втрачаєш авторитет. Такій людині перестають довіряти.

В Іспанії є популярний термін "Hasta manana" (Аста маньяна) - зробимо це завтра. Цей термін використовують, коли хочуть дистанціонуватися від проблеми. Це форма захисту, щоб не впадати в паніку та не напружуватися.Термін прокрастинація - це не хвороба, а більше стан людини коли вона боїться вирішувати проблеми. Людина прокрастинатор переживає страх перед труднощами, уникає стресових ситуацій.

Батьки часто намагаються обмежити дитину від стресу та оберігають її всіляко від проблем. Так дитина може вирости неспроможною вирішити проблеми, невпевненою та мінливою вона буде перекладати на інших відповідальність бо звикла, що хтось (батьки) вирішують. У такому випадку дитина може переносити, відтягувати вирішення завдань бо почувається неспроможною.

Коли людина боїться випробувань то вона відмежовується, входить в певний аутизм. Одним із видів відчуження людини можуть бути наркотики, які ми розділимо на два види:
1. Особа вживає амфетаміни, щоб почуватися впевненою, рішучою. 
2. Галюциногенні наркотики. Людина потрапляє в ілюзорний світ де почувається супергероєм чи спостерігає за ілюзіями.

Одним зі способів відчудження є інтернет. У віртуальному світі особа може бути ким схоче та почуватися безпечно перебуваючи на дистанції. Тут також є втеча від реальності та відповідальності. Зазвичай, люди які відкладають на завтра справи, не хочуть нести відповідальність та переживати незручності. Аналізуйте свій стан в якому знаходитеся. 

Отець Міхал Бранкевич.

Слухати програми-свідчення про втечу від реальності

Я зустрів Христа в тюрмі
Нас із 40 осіб вижило п'ятеро
Прийде час і ти зрозумієш
Ми на фронті бачимо результат ваших молитов
Христос уздоровлює від алкоголізму
Чому люди їдуть за зціленням до Унева
Я знайшов батька


Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00
Місіонерство - це не волонтерство

Місіонерство - це не волонтерство

У програмі "У ваших намірах" про можливість стати місіонером на Місійній Школі, що знаходиться у м.Красилів Хмельницької обл. розповідає і запрошує до формації відповідальний за практичний супровід Школи Петро.
2025-06-25 00:00:00
"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Не бійтеся помилятися, а бійтеся повторювати помилки", - Теодор Рузвельт. Про витривалість у доброму до кінця розповідає отець Григорій Рогацький (згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ). 

2025-06-24 00:00:00
25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

«25 років Молодіжному центру Дон Боско в Одесі. Історія та сьогодення» - розповідає салезіянка, співпрацівниця та вихователька ораторію Олена Пономаренко. Програма Комісії душпастирства молоді «Виховання - справа серця».

2025-06-24 00:00:00
«Карітас-Спес Україна» - живе свідчення Божого милосердя

«Карітас-Спес Україна» - живе свідчення Божого милосердя

"Для мене ця історія дуже близька, адже я був дитиною-чорнобильцем. У той час прислуговував біля вівтаря в парафії святої Софії в Житомирі й отримував допомогу від «Карітас-Спес». Сьогодні ж, коли розповідаю про локалізацію благодійності, то кажу: я був бенефіціаром, а став виконавчим директором. Це не просто шлях - це доказ того, що Церква справді служить, зростає і веде", - отець-паллотин В’ячеслав Гриневич, виконавчий директор "Карітас-Спес Україна".

2025-06-23 00:00:00