Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Про улюблені пісні захисників, що звучать у бліндажах, на позиціях і в серцях наших воїнів дізнаємося у програмі "Люди Справи" з Олександром Скрипченком. Гість прямого ефіру - музикант, автор та виконавець, засновник гурту "Не ждали" Сергій Чунь.
Історія гурту тягнеться ще з часів, коли я вів музичний гурток у Центрі творчості в Прилуках. Дівчата приходили вчитися грати на гітарі й барабанах. Вони тоді ще школярками були. Потім життя розвело нас: у когось сім’я, у когось інші справи. Але через років десять ми зустрілися знову й вирішили спробувати зіграти разом. Так усе і почалося вдруге. І з того часу вже не зупиняємося.
Про війну та пісню «Волонтер»
Пісня "Волонтер" - це не вигадка. Усі слова там - про реальні події та реальних людей. Я сам був серед тих, хто з перших днів війни допомагав: возили людей з Чернігова, готували їжу, шили балаклави й "розгрузки", передавали ліки для хронічно хворих. Це була щоденна боротьба без зброї, але з серцем. Саме ця дійсність і стала основою пісні.
Про натхнення й підтримку фронту
Нас просили: "Де ваші пісні? Запишіть щось!" - і ми не могли залишитися осторонь. Зняли просте відео, буквально за годину, просто щоб передати пісню хлопцям на фронт. І раптом бачимо: людям заходить, поширюють, співають, знімають свої відео під нашу музику. Це надихає. І ми далі творимо, бо це комусь важливо".
Про назву гурту
Назву "Не ждали" придумали ще дівчата, я долучився пізніше. Під час війни були питання: чому по-російськи? Але потім ми послухали мовознавця Авраменка, і він чітко пояснив: "Слово ждати — питомо українське. Воно наше. Шевченко та Леся Українка вживали його". І ми вирішили не відмовлятися, адже це наш гурт і наша мова.
Про силу пісні «Братику»
"Братику" — це найщемливіша з усіх пісень, які ми написали. Вона народилася з однієї фрази, яка засіла в голові й не давала спокою. Ми бачили, як її слухають захисники, як вона звучить у їхніх особистих відео. Це не просто композиція - це зв’язок, жива нитка між нами й тими, хто тримає стрій.
Засновник та фронтмен гурту "Не ждали" Сергій Чунь
Ведучий Олександр Скрипченко
У програмі звучали пісні: "Волонтер", "Мої пацани", "Братику", "Батя", "А в Україну йде весна".
Слухати інші програми:
"Для мене ця історія дуже близька, адже я був дитиною-чорнобильцем. У той час прислуговував біля вівтаря в парафії святої Софії в Житомирі й отримував допомогу від «Карітас-Спес». Сьогодні ж, коли розповідаю про локалізацію благодійності, то кажу: я був бенефіціаром, а став виконавчим директором. Це не просто шлях - це доказ того, що Церква справді служить, зростає і веде", - отець-паллотин В’ячеслав Гриневич, виконавчий директор "Карітас-Спес Україна".