Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Дотримуватися інформаційної гігієни - вибір кожної людини. Тільки ти сам приймаєш рішення та робиш вибір, що слухати, дивитися, читати, вживати, - отець ВАльдемар Павелець

Поділитись з друзями
Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.


"Покажи мені що ти читаєш, слухаєш та ким оточуєш себе і я скажу тобі хто ти є. Як їжа впливає на організм людини так інформація, яку ми черпаємо також безпосередньо формує нас, - розповідає отець Вальдемар Павелець.

Ми маємо дотримуватися інформаційної гігієни та відстежувати джерела інформації з яких ми черпаємо інформацію. Сьогодні дуже багато джерел інформації тому потрібно вибирати ретельно та дізнаватися про факти події. 

Більшість новин чи точок зору в інформаційному середовищі - це коментування коментарів. Саме тому потрібно шукати першоджерела, щоб забезпечити собі емоційну гігієну. 

Старше покоління черпає інформацію з телебачення. Важливо, щоб ми відстежували стан своєї інформаційної гігієни, адже те, що ми читаємо чи дивимось - впливає на нас. Наприклад, якщо вранці ми читаємо негативну інформацію - то це впливає на день.

Я уникаю людей, які розносять плітки, а особливо тих, які говорять про інших. Плітки руйнують наші відносини бо стосуються людини, яка не знає, що про неї говорять. Слово Боже закликає нас говорити правду в любові віч на віч. Намагайтеся знаходити в людині завжди, щось хороше. 

Ми регулюємо з ким говорити та вибирати теми для розмов. Якщо ми віддаємо кермо тим з ким спілкуємося то можемо набратися негативу. Коли ми спілкуємося з негативною людиною чи особою, яка використовує нецензурну лексику то маємо попросити, щоб не виражалася, або завершити розмову.

Ми маємо постійно виховувати себе задля формування принципів емоційної, інформаційної гігієни. Мова йде про обмеження у використанні інформації. Інформація, яку я слухаю - це моя інформація, якою маю користуватися грамотно.

Формуйте навички користування інформацією. Най у пріорітеті буде, що конструктивне та формує нас. Наприклад, вранці спочатку читайте Слово Боже, моліться та зосереджуйтеся на тиші. Те ж саме рекомендовано і перед відходом до сну.

Отець Вальдемар Павелець.

Слухати інші програми:

Відгуки

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
"Пошук нових доріг", - о.В'ячеслав Грумницький про зустріч настоятелів у Римі

"Пошук нових доріг", - о.В'ячеслав Грумницький про зустріч настоятелів у Римі

В ефірі програми "У Ваших намірах" отець В'ячеслав Грумницький, настоятель парафії Михаїла Архангела в м. Дунаївці. Нещодавно в Римі відбулася зустріч парафіяльних настоятелів з усього світу, і делегатом від України був отець В'ячеслав. Тема цієї зустрічі: "Парафіяльні настоятелі за Синод". Ця подія відбулася в рамках Синодального шляху, який Церква розпочала у 2021 році. Про все, що відбувалося і обговорювалося під час пленарних засідань, слухайте в 30-хвилинній програмі.
Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Вікторія Зігерт, голова Громадської Організації "Крила для Родини" продовжує цикл програм про дитяче виховання. Ця програма допоможе батькам і дітям у вирішенні конфліктів. Головним пріоритетом у подоланні непорозумінь між поколіннями є повага, і тут батьки мають першими подати приклад того, що вони поважають думку дитини. На думку авторки програми після цього діалог має налагодитися.
"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

В програмі говоримо про те, як вимолити для України справедливий Божий мир.