Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Дотримуватися інформаційної гігієни - вибір кожної людини. Тільки ти сам приймаєш рішення та робиш вибір, що слухати, дивитися, читати, вживати, - отець ВАльдемар Павелець

Поділитись з друзями
Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.


"Покажи мені що ти читаєш, слухаєш та ким оточуєш себе і я скажу тобі хто ти є. Як їжа впливає на організм людини так інформація, яку ми черпаємо також безпосередньо формує нас, - розповідає отець Вальдемар Павелець.

Ми маємо дотримуватися інформаційної гігієни та відстежувати джерела інформації з яких ми черпаємо інформацію. Сьогодні дуже багато джерел інформації тому потрібно вибирати ретельно та дізнаватися про факти події. 
Більшість новин чи точок зору в інформаційному середовищі - це коментування коментарів. Саме тому потрібно шукати першоджерела, щоб забезпечити собі емоційну гігієну. 

Старше покоління черпає інформацію з телебачення. Важливо, щоб ми відстежували стан своєї інформаційної гігієни, адже те, що ми читаємо чи дивимось - впливає на нас. Наприклад, якщо вранці ми читаємо негативну інформацію - то це впливає на день.

Я уникаю людей, які розносять плітки, а особливо тих, які говорять про інших. Плітки руйнують наші відносини бо стосуються людини, яка не знає, що про неї говорять. Слово Боже закликає нас говорити правду в любові віч на віч. Намагайтеся знаходити в людині завжди щось хороше. 

Ми регулюємо з ким говорити та вибирати теми для розмов. Якщо ми віддаємо кермо тим з ким спілкуємося то можемо набратися негативу. Коли ми спілкуємося з негативною людиною чи тією особою з нецензцрної лексики  то маємо попросити щоб не виражалася, або завершити розмову.

Ми маємо постійно виховувати себе задля формування принципів емоційної, інформаційної гігієни. Мова йде про обмеження у використанні інформації. Інформація, яку я слухаю - це моя інформація, якою я маю користуватися грамотно.

Формуйте навички користування інформацією. Най у пріорітеті буде, що конструктивне та формує нас. Наприклад, вранці спочатку читайте Слово Боже, моліться та зосереджуйтеся на тиші. Те ж саме рекомендовано і перед відходом до сну.
Відгуки

Як почути Святого Духа?

Як почути Святого Духа?

В школі слухання Слова Божого ми формуємо характер християнина. Сьогодні дізнаємося, як почути Святого Духа. Розповідає отець Юрій Зелінський
Чудеса в Києво-Печерській Лаврі. Почитання мощів | Отець Міхал Бранкевич

Чудеса в Києво-Печерській Лаврі. Почитання мощів | Отець Міхал Бранкевич

Звідки взялася традиція почитання мощів святих? Чому святого четвертують після смерті? Розмовляємо з отцем Міхалом Бранкевичем на тему особливого ставлення до тіл правдеників після їх кончини.
"Благовіщення навчає розумінню, що Бог завжди приходить вчасно", - брат-капуцин Сергій Воронюк

"Благовіщення навчає розумінню, що Бог завжди приходить вчасно", - брат-капуцин Сергій Воронюк

Про Благовіщення Діві Марії та Благовіщення Йосифу розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк.
Як подолати страх смерті? - пояснює психолог Валентина Осадча

Як подолати страх смерті? - пояснює психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча аналізує підстави виникнення і способи подолання страху смерті та страху втрати близької людини, а також про особливості спілкування з військовими, які перебувають на фронті.
"Святий Йосиф своїми рішеннями продемонстрував, як нам слідувати за Богом", - отець Андрій Немченко

"Святий Йосиф своїми рішеннями продемонстрував, як нам слідувати за Богом", - отець Андрій Немченко

Про покору та характер Святого Йосифа говоримо з отцем-францисканцем Андрієм Немченком, вікарієм Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії.