Слухати Радіо

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

Штучний інтелект в освіті. "Допомагає відшукати нові ідеї та покращити навчальний процес", - вчителька математики Тетяна Хімчук

Про використання штучного інтелекту в навчанні розповідає вчителька математики Салезіянського ліцею "Всесвіт", Тетяна Хімчук. Програма Комісії Душпастирства молоді.
Одного разу, на уроці, від старшокласників прочула про ChatGPT. Я зацікавилася, як діти його використовують, а учні допомогли розібратися. Потім, відвідала практичний тренінг. 

ChatGPT допомагає відшукати нові ідеї та покращити навчальний процес. Попри те, що чат, не дуже знає математику, але розібрати квадратні рівняння допоможе різносторонньо. Теорема Піфагора розкривається чатом розлого від історії до пояснення в слайдах. 

Відповідаючи на моє запитання, ресурс рекомендував провести інтерактив для дітей з використанням наочності чи подорож протягом якої діти на практиці можуть ознайомитися з Теоремою Піфагора.

Користуватися штучним інтелектом дітей потрібно навчати. По-перше, рекомендовано пояснити, що це не пошукова система Google, а завдання бажано ставити розлого. Нова Українська школа мотивує нас творчо організовувати навчальний процес і тут нам допомагають можливості штучного інтелекту.  Я рекомендую давати дітям завдання з використанням ШІ.

Небезпеки використання ШІ. Головна загроза в тому, що інформація може бути фейковою. Саме тому її варто перевіряти завжди. Я навчаю дітей використовувати чат, як допомогу в навчанні, а не загрозу. 

Вчителька математики Салезіянського ліцею "Всесвіт", Тетяна Хімчук. 

Слухати інші програми
Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Про першу в своєму житті Сповідь та Таїнство Причастя розповідає у програмі "У ваших намірах" волонтер Радіо Марія Дмитро Вєтров. 
2025-07-02 00:00:00
Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00
Місіонерство - це не волонтерство

Місіонерство - це не волонтерство

У програмі "У ваших намірах" про можливість стати місіонером на Місійній Школі, що знаходиться у м.Красилів Хмельницької обл. розповідає і запрошує до формації відповідальний за практичний супровід Школи Петро.
2025-06-25 00:00:00
"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Господь хоче діяти через нас сьогодні. Піднімайтеся та рухайтеся з довірою до Бога", - о. Григорій Рогацький

"Не бійтеся помилятися, а бійтеся повторювати помилки", - Теодор Рузвельт. Про витривалість у доброму до кінця розповідає отець Григорій Рогацький (згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ). 

2025-06-24 00:00:00
25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

«25 років Молодіжному центру Дон Боско в Одесі. Історія та сьогодення» - розповідає салезіянка, співпрацівниця та вихователька ораторію Олена Пономаренко. Програма Комісії душпастирства молоді «Виховання - справа серця».

2025-06-24 00:00:00