Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

"Хай станеться чудо і Крим повернеться! З такою думкою повіз ікону на окуповану територію", Анатолій Заїка

Поділитись з друзями
Економіст банку Анатолій Заїка вишиває ікони бісером і дарує їх парафіям. "Віра, довіра, твоя дія, результат. Більшість моїх робіт мають служити людям", стверджує гість ефіру. Про історію покликання та принципи служіння Богу слухайте у програмі "У Ваших намірах". 
  У 2010 році мене запитали, що подарувати тобі на день народження? Я попросив, щось вишите своїми руками і мені презентували ікону Почаївської Божої Матері. 
З цього моменту виникла ідея займатися вишивкою ікон. Коли вдалося створити першу роботу, дякуючи Божому промислу, у мене виникла ідея служити цим даром людям.
  Так, я поніс першу ікону в один зі столичних храмів, щоб подарувати її. А священник мені відповів: "Хочете, щоб Ваші роботи служили людям? То везіть їх в села та міста, далеко за межі Києва. Або туди, де ці ікони будуть мати сакральну цінність".
   Сьогодні, мої роботи знаходяться в онкологічному відділені Івано-Франківська, пологовому будинку Коломиї, а також в соборі Миколи Чудотворця УГКЦ в Харкові. Парафія села Сопіт на Львівщині та села Липове на Чернігівщині також отримали в подарунок образи. 
  У 2016 році прийняв рішення привезти ікону Миколи Чудотворця на окуповану територію, у Севастополь. Готувався до поїздки з думкою: "Хай станеться чудо і Крим повернеться в лоно України". 


Слухати інші програми Люди справиВідгуки

Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Група паломників на чолі з отцем Збігнєвом Савчуком ділиться переживанням від прощі до Бердичівської Божої Матері.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.