Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Я народився в маленькому селі неподалік Любліна у Польщі. Ми з батьками багато трудилися на землі. Тато був порядною людиною і ціле життя працював на виробництві вантажних автомобілів. В сім'ї нас було четверо дітей.
Ми жили в скрутний час. Пам'ятаю, що за всі 17 років праці батько тільки один раз після виробничої травми взяв 3 дні лікарняних, щоб поправити здоров'я. А потім, дирекція фабрики, за вислугу років, подарувала нам квартиру в центрі Любліна, де ми могли проживати всі шестеро.
Дитинство я часто проводив у дідуся і бабусі, де багато допомагав по господарству. Закінчивши школу, вступив до ветеринарного інституту. Вважаю, що моє дитинство було щасливим, хоч ми й працювали багато та переживали труднощі. Продукти, особливо на свята, ми привозили із села. Дідусь навчив мене праці на землі, зокрема, ходити за плугом, керувати кіньми, тощо. Це нагадує слова з Євангелія: "Ісус же промовив до нього: Ніхто з тих, хто кладе свою руку на плуга та назад озирається, не надається до Божого Царства!" (Луки 9:62)
Слухати інші програми Люди справи
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.