Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Наверніться та відображайте роль Отця Небесного у своєму житті. Із таким зверненням до нас звертається Христос. Ще донедавна нас випроваджували в доросле життя наші фізичні батьки, а можливо ми вже самі стали батьками. Тут річ в тому, що з Богом по іншому. Для Нього ми завжди залишаємося дітьми скільки б років нам не було, - отець Міхал Бранкевич.

Отець Небесний піклується про мене невпинно. Найбільш яскравий образ Бога бачить та пам'ятає саме маленька дитина. Вона не має клопотів та турбот цього світу, а знає що й в найстрашніших проблемах батьки потурбуються про неї. Численні приклади ми бачимо, як батьки з дітьми на руках спускаються для порятунку в бомбосховища чи підземелля шукаючи порятунку.

Скільки б років не було тобі, пам'ятай, що твоє життя залежне. Тому Христос нагадує нам про довіру Батьку та побудові з Ним щирих стосунків, адже Він невпинно турбується про нас.

Горе та безпорадність - це емоційний стан близький до дитячого. Коли наприклад, дитя переживає відсутність тата чи мами. Тут нам важливо будувати довірливі стосунки з батьком, який краще розуміє ситуацію та проблематику. Саме тому нам варто шукати відносин з Отцем Небесним, який є джерелом миру, спокою, любові та гармонії.

Звертайтеся у складних обставинах до Того, хто пережив болі та біду. Ісус Христос в останню хвилину свого життя сказав: "У Твої руки віддаю, Отче, дух свій". Нехай це сьогодні буде прикладом для нас із вами.

Відшукайте сьогодні дитячу залежність від Небесного Отця. Бог сьогодні з Нами і бажає, щоб ми з Ним переживали перемогу над страхом, смертю та відчаєм. 

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми отця Міхала Бранкевича
Як вберегти себе від обману?
Митар Закхей. Приклад усім, хто шукає Бога
Шукайте допомогу у тих, хто вже служить
Відчай та розпач
Страх смерті
Хвороба - це дар Бога та хрест
Як повернути довіру Богу

Відгуки

Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"З війни одразу в паломництво", - солдат Юрій Журавель про досвід прощі до Летичева

"З війни одразу в паломництво", - солдат Юрій Журавель про досвід прощі до Летичева

Юрій Журавель, солдат 30-ї бригади Збройних Сил України розповідає слухачам Радіо Марія про свій досвід паломництва до Летичівської Богородиці. Майже половину своєї відпустки Юра використав аби стати учасником прощі Томашпіль - Летичів. За словами Юрія наші військові просять нас постійно молитися. В кінці програми гість розповідає про диво яке сталося з його побратимами в день святої Пасхи.
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін". 
"Віра має багато терня", - отець Петро Франків

"Віра має багато терня", - отець Петро Франків

Якщо вмієш тужити, прагнути - не все в тобі померло! Отець Петро Франків говорить про щастя та журбу.