Слухати Радіо

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Меджугор'є. "Тут тисячі паломників моляться за мир в Україні", - отець Вальдемар Павелець

"Тут люди стають апостолами любові та везуть мир у свої домівки". Про паломницькі подорожі до Меджугор'я розповідає отець Вальдемар Павелець
Минулого тижня я брав участь в організації та супроводі паломників до Меджугор'я. Коли ж повернувся в Україну то мене запросили долучитися до ще однієї паломницької групи з Вінниці, адже у них не було священника. Так, я знову повернувся до Боснії і Герцеговини, - розповідає отець Вальдемар Павелець. Я помітив, що люди звідси повертаються додому апостолами любові. Тут, Богородиця постійно наголошує, що злом ми не зможемо побороти діла сатани, але тільки любов'ю.

Отець Вальдемар Павелець

Слухати інші програми


Бути поруч: Шлях від місіонера до помічника військового капелана 23 ОМБр

Бути поруч: Шлях від місіонера до помічника військового капелана 23 ОМБр

«Служити Богу та Батьківщині»: Помічник капелана 23-ї окремої механізованої бригади Віталій Міцевський ділиться історією свого покликання — від місіонерських поїздок до служби в лавах ЗСУ.
2026-01-21 00:00:00
Документ з Ватикану про Співвідкупительку

Документ з Ватикану про Співвідкупительку

Чи дійсно Діва Марія є Співвідкупителькою? Пропонуємо правдиво дослідити і з'ясувати єдину істинну відповідь разом із богословом, публіцистом, настоятелем отців Домініканців у Києві, викладачем в Інституті релігійних наук Святого Томи Аквінського, отцем Петром Балогом.
2026-01-16 00:00:00
"Я мушу" часто не працює", - о.Тарас Фітьо про мотивацію для себе та сім'ї

"Я мушу" часто не працює", - о.Тарас Фітьо про мотивацію для себе та сім'ї

Що допоможе рухатися далі? Якою є моя духовна мотивація, та як передати її власним дітям? Отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ для українців у м.Клагенфурт Австрія, запрошує нас бути сьогодні духовно вмотивованими, щоб гідно долати випробовування, з якими ми зустрічаємося у часі війни.
2026-01-15 00:00:00
Сумління у навчанні Джона Генрі Ньюмена

Сумління у навчанні Джона Генрі Ньюмена

"Сумління допомагає нам бути дітьми Божими", - о.Віталій Храбатин, референт Пасторально-Міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ. Продовжуючи знайомство із житіям святих Великої Британії, о.Віталій пропонує зосередитись на сумлінні у навчанні Джона Генрі Ньюмена.
2026-01-14 00:00:00
Чоловік, як охоронець порядку та меж

Чоловік, як охоронець порядку та меж

Про чоловіків у контексті антропології святої Едити Штайн розповідає настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві, отець Віталій Козак.
2026-01-14 00:00:00