Слухати Радіо

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

Зцілення через оновлення розуму. "Увага на проблемах заважає отримати уздоровлення", - Юрій Зелінський

Про зцілення через оновлення розуму розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
«Тож благаю вас, брати: заради Божого милосердя, …. не пристосовуйтеся до цього віку, але змінюйтеся оновленням вашого розуму, щоб ви пізнавали, що є Божа воля: добре, приємне і досконале.» (Рим 12,1-2)

Сьогодні розглянемо деякі перешкоди, що заважають отримання зцілення.Ось невеликий тест на правильне, тобто біблійне ставлення до хвороб:

1)Зцілення доступне кожному? Так чи ні? - Так!
2) Ми хворіємо, щоб через це прославився Господь? – Ні!  

3) Бог припускає хворобу, щоб навчити нас чогось? -Ні!
4) Деякі люди кажуть: "Бог зцілить вас, якщо на те буде Його воля", - це неправильне твердження.

5) Жало в плоті апостола Павла свідчить про те, що він погоджувався зі станом хвороби. – Ні!
6) Деякі люди вважають, що нам не потрібна віра для того, щоб отримати зцілення. - Ні!

Концентрація уваги своїх проблемах заважає людям отримати зцілення. Вони дивляться на проблему, а не на її вирішення – Ісуса. Вони живуть у страху, а не у вірі.

Стереотипи мислення про зцілення

СТЕРЕОТИП – це усталений шаблон мислення, забобон, закореніле ставлення до подій та явищ, вироблене на основі порівняння їх з внутрішніми ідеалами, що, як правило, не має безпосереднього відношення до реальності.  Врешті-решт стереотип – це помилкове уявлення.  

А) Один із стереотипів, які існують серед християн, це ствердження, що хвороба є Божою благодаттю. «Ісус терпів і я мушу терпіти». Часто кажуть: з цією хворобою треба звикати.

Б) Багато християн вважає, що хвороба це Божа благодать та почувають себе негідними, щоб просити і отримати від Бога зцілення. Мають велике почуття вини та міркують таким чином: «Я грішник, якому Господь дає благодать терпіти, нести хрест хвороби. Моя хвороба – це Божа кара за мої гріхи. Це моя покута.»  Таким чином вони відмовляюся просити Бога про зцілення. 
  
В) Багато християн вважає, що хвороба це хрест, який послав мені Господь, але коли читати Євангелію, то вона переповнена описами зцілень Ісуса. Коли б Ісус вважав хворобу за благодать, то чи зцілював би хворих? Погляд на Бога, котрий посилає терпіння і нещастя, як благодать для людей це не біблійний погляд і немає нічого спільного з наслідуванням Христа. Ісус дав своїм учням наказ і владу зціляти хворих, коли ті їх зустрінуть:«І в яке місто не ввійшли б, і вас приймуть, їжте, що поставлять перед вами; оздоровляйте в ньому хворих і кажіть їм: Наблизилося до вас Царство Боже.» (Лк 10, 8–9)


Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.

Слухати інші програми 


"Я приїхав з бажанням бути з українським народом і молитися за мир," - кардинал Паоло Сезар Коста

"Я приїхав з бажанням бути з українським народом і молитися за мир," - кардинал Паоло Сезар Коста

Кардинал з Бразилії Паоло Сезар Коста відвідав Україну. В ефірі він поділився враженнями від візиту до військового цвинтаря у Львові та Київського шпиталю, а також розповів про плани відвідати місця "тиші". "Бог створив людину і дав їй свободу - вільну волю. Однак, користуючись цією свободою, людина не завжди обирає добро. Це є однією з найбільших наших проблем. Зло існує і діє у світі. Але коли ми спрямовуємо розум до добра, Бог дарує благодать бути здатними на багато добрих справ", - про надію, яка народжується з віри, і закликає молитися кардинал Паоло Сезар Коста.

2025-07-18 00:00:00
Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

"Бог більший за наші уявлення про кордони. Його благодать діє там, де серце відкрите, де є прагнення добра, де є пошук правди", - отець Андрій Пальчик, настоятель парафії Матері Божої Чудотворного Медальйона у м.Мерефа Харківської області.

2025-07-18 00:00:00
«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "Виховання - справа серця".
2025-07-18 00:00:00
Отець Віталій Храбатин про три зустрічі з Папою Левом XIV

Отець Віталій Храбатин про три зустрічі з Папою Левом XIV

Катехеза протоієрея Віталія Храбатина, референта Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, присвячена сенсу Святого Року, проголошеного Католицькою Церквою. У червні відбулася велелюдна проща українців до Рима, в якій отець Віталій також узяв участь. Основою для роздумів стали три проповіді Папи Франциска: на урочистість Тіла і Крові Христових, під час зустрічі з українськими паломниками та у неділю, коли тривало паломництво священників.
2025-07-17 00:00:00
"Якщо людина буде жити для Бога, нашою дійсністю стане лише прослава Бога і це буде найліпший бенкет", - с. Марія Людмила Бога Отця Милосердного

"Якщо людина буде жити для Бога, нашою дійсністю стане лише прослава Бога і це буде найліпший бенкет", - с. Марія Людмила Бога Отця Милосердного

Про історію Ордену Кармелітів Босих та обіцянки, які дає Пресвята Діва Марія через носіння скапулярію чуємо від монахині, яка 26ий рік відкриває для себе багатство духовного шляху перебування у закритому ордені с.Марії Людмили Бога Отця Милосердного, м.Харків.
2025-07-16 00:00:00