Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Пісня Перемоги

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

Практичні поради щодо дару тлумачення мов

Про практичні поради активації дару тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Тлумачення мов під час молитовних зборів.У 27-му вірші цього 14-го розділу Ап. Павло сказав:  «Коли хтось говорить мовами, нехай буде їх двоє, а щонайбільше троє, і нехай один пояснює, і то по черзі.»  Ап. Павло не сказав точно, скільки людей може чи не може говорити мовами під час спільної молитви. Він просто сказав: нехай буде їх двоє, а щонайбільше троє, і нехай один пояснює, і то по черзі.                            
Це означає, що вони не повинні говорити одночасно. Це означає також, що людина може говорити мовами більше одного разу. Проте цей вірш говорить про людей, а не про послання чи висловлювання.
Я б порадив будь-якому зібранню наступне: якщо троє вже заговорило публічно мовами, то четвертий нехай мовчить, незважаючи на те, як би сильно Дух не спонукав його. Якщо треба сказати ще щось, то нехай це скаже один із тих, хто вже говорив мовами. Це підтримує добрий порядок молитовних зборів.Ап. Павло сказав: «…нехай один пояснює…». Та сама людина може зробити вислів мовами та передати іншим тлумачення того, що сам говорив мовами. Фактично один із тих, хто заговорив мовами публічно, може вияснити це висловлювання, навіть якщо будуть присутні інші, здатні тлумачити мови. Павло вчить нас, щоб ми не мали суперництва в тлумаченні. Отже, немає нічого небіблійного в тому, якщо хтось зробить висловлювання на мовах і сам тлумачить, якщо тлумач при цьому залишається лише один.

Дар тлумачення та дар мов доповнюють один одного. Коли вони виявляються разом, це прирівнюється до пророцтва, яке служить для побудови Церкви.Мови та їх тлумачення є чудовою дією, яка легко може бути помічена невіруючими і викликати в них благоговійний страх, як це сталося в день П'ятидесятниці.

Якщо за говорінням мовами тлумачення так і не було, то можливі два пояснення: 1. Ніхто з присутніх не має дару тлумачення. 2. Той, хто говорив мовами, просто возвеличував Бога, і публічного тлумачення цього послання не потрібно.

Тлумачення мов може прийти двома шляхами:    

1. Тлумач каже слова з натхнення.   2. Тлумач отримує одкровення у вигляді духовного бачення і переказує його зміст присутнім.

Тлумачення мов потребує певної міри віри. Зазвичай тлумач не отримує відразу весь текст послання, лише одне чи два слова. Діючи по вірі, він повинен висловлювати ці слова, і тоді Бог дасть йому наступних кілька слів. Коли говоріння мовами продовжуватиметься, тлумач отримуватиме чергові слова, доки не висловить усе до кінця. Навіть якщо повідомлення виявиться дуже довгим і займе півгодини, все одно тлумач буде отримувати за один раз лише кілька слів.

Душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.

Слухати інші програми 

"Для того, щоб пізнати, ким є людина, варто дивитися на Христа", - о. Віталій Козак

"Для того, щоб пізнати, ким є людина, варто дивитися на Христа", - о. Віталій Козак

Це друга катехиза з циклу "Антропологія Едити Штайн", де ставимо питання: "Що таке людина?" Виголошує науку отець Віталій Козак.
2025-04-16 00:00:00
Багатство символів Пасхального Тридення

Багатство символів Пасхального Тридення

Напередодні Пасхального Тридення, найважливішого літургійного періоду року, о. Вальдемар Павелець дуже ґрунтовно пояснює значення усіх літургійних обрядів.
2025-04-16 00:00:00
"Марія сьогодні бере участь у співвідкупленні світу через Таїнство Євхаристії", - с. Каміла Кармалюк

"Марія сьогодні бере участь у співвідкупленні світу через Таїнство Євхаристії", - с. Каміла Кармалюк

Про страждаюче Серце Пресвятої Богородиці та її співучасть у спасінні людства розповідає сестра-гоноратка Каміла Кармалюк.
2025-04-15 00:00:00
"Страждання Ісуса Христа мали величезний сенс!" - отець Міхал Бранкевич

"Страждання Ісуса Христа мали величезний сенс!" - отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич говорить про страждання Спасителя.
2025-04-15 00:00:00
Ісус скасовує дистанцію між Богом та людьми

Ісус скасовує дистанцію між Богом та людьми

Отець Валентин Матушевський пояснює значення Чистого четверга за Євангелієм від Йоана 13:1-15.
2025-04-15 00:00:00