У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Хресна Дорога
Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Структурний підрозділ “Корпус Військових Капеланів”
Корпус військових капеланів (КВК) створений як структурний підрозділ Християнської Служби Порятунку. КВК є правонаступником Міжконфесійного батальйону військових капеланів, що з початку російсько-української війни здійснював душпастирське служіння у різноманітних військових підрозділах на лінії розмежування і був трансформований у КВК у березні 2016 року (МБВК налічував більше 100 капеланів з шести християнських конфесій та деномінацій).
КВК не є військовим формуванням, не використовує зброю, не застосовує силу або будь які елементи фізичного, психологічного чи іншого примусу. Капелани КВК здійснюють своє служіння у визначених підрозділах на контрактній основі, на волонтерських засадах за ротаційним принципом, або у складі мобільних груп, що працюють у відповідних секторах.
Пріоритетним завданням КВК є здійснення душпастирської опіки, психологічної підтримки та євангелізаційної діяльності в середовищі Збройних Сил України, Національної гвардії, Прикордонної служби України, Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби зовнішньої розвідки, особливо стосовно підрозділів, що знаходяться в зоні війни.
Крім цього, капелани КВК, зокрема, покликані:
працювати над поширенням знань та навичок серед особового складу відповідних підрозділів та цивільного населення у секторах відповідальності з метою підвищення рівня підготовки до виживання в умовах бойових дій та інших екстремальних ситуацій;
сприяти матеріально-технічному, гуманітарному, медичному, освітньому та інформаційному забезпеченню відповідних підрозділів;
надавати домедичну допомогу та сприяти медичній евакуації постраждалих внаслідок бойових дій та інших екстремальних ситуацій у секторах відповідальності.
Діяльність КВК окрім військового капеланства може здійснюватися також у форматах лікарняного, тюремного, екологічного, освітнього та інших різновидів капеланського служіння.
Слухати інші програми Люди справи