Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

Сила Слова Божого та сповідь. "В тяжкий час Біблія стає втіхою, опорою, світлом в темряві", - брат Микола Орач

Поділитись з друзями
Де знайти опору в час випробувань? Про силу Слова Божого розповідає брат францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Кандидати, які хочуть долуч до ордену францисканців проходять час випробувань, що називається новіціат. Проте, випробування - це не обов'язково драматичний період, адже іспитом може бути успіх, слава, визнання... Тут важливо звернути увагу на поведінку, обставини та розпізнання правди про себе в чому допомагає Боже Слово.

Інколи, ми опираємося на думки людей про нас. У такому випадку, я ставлю собі запитання: "чи цей осуд є правдою? Чи є правдою те, що я думаю про себе?" Далі, шукаю істину. Зрештою, варто розуміти, що думки інших мінливі, адже люди сьогодні співають осанна, а завтра розпинають. Тут, сильною опорою та підтримкою для християнина стає Слово Боже.

"То дух, що оживлює, тіло ж не помагає нічого. Слова, що їх Я говорив вам, то дух і життя". (Iвана 6:63) Цей уривок Слова Божого ставить мене в правді, потішає і дає сили жити. Воно дає віру в спасіння, що Бог мене веде до вічності. І якщо я не довіряю собі чи людям то можу бути надійно впевненим у Слові Божому.
Коли дуже важко, то Біблія може стати вашою потіхою, світлом в темряві. Сам Христос каже про себе: "Я є світлом для світу". Ми покликані черпати від нього світло, щоб самими сяяти світу - це заклик до мобілізації себе.

Я дивлюсь на Біблію як на Ікону образу Божого. Щоб пізнати Господа потрібно дослідити та знати всю Біблію, пізнавати Її книгу за книгою, від простішого до складного. Один Святий писав: "Біблію варто читати, як ходити по лісу. І заглиблюючись у ліс, пізнаючи стежка за стежкою, йти в глибину." Рекомендую досліджувати книгу Псалмів, що навчає нас молитви в час ходіння з Богом. Адже Біблія допомагає формувати інтимні відносини та будувати їх на міцному фундаменті.

Сповідь допомагає позбутися ілюзорних уявлень про себе. Стати в правді - це бути в покорі з розумінням, що я не такий вже ідеальний, але в покорі відкриваю себе іншій людині.

Крім Біблії в Церкві є традиція, що допомагає не інтерпретувати на зло Слово Боже. Тут нас береже вчення Церкви та катехизм Католицької Церкви, які ми можемо досліджувати, щоб зрозуміти Біблію, як говорить Бог.

Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.

Слухати інші програми

Відгуки

Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Послух та довіра Богу - фундамент нової людини, - отець Кшиштоф Бузіковський

Друга програма про віру, послух та довіру Авраама. Катехизу провадить місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).
Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".