Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

Дотримуватися інформаційної гігієни - вибір кожної людини. Тільки ти сам приймаєш рішення та робиш вибір, що слухати, дивитися, читати, вживати, - отець ВАльдемар Павелець

Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.


"Покажи мені що ти читаєш, слухаєш та ким оточуєш себе і я скажу тобі хто ти є. Як їжа впливає на організм людини так інформація, яку ми черпаємо також безпосередньо формує нас, - розповідає отець Вальдемар Павелець.

Ми маємо дотримуватися інформаційної гігієни та відстежувати джерела інформації з яких ми черпаємо інформацію. Сьогодні дуже багато джерел інформації тому потрібно вибирати ретельно та дізнаватися про факти події. 

Більшість новин чи точок зору в інформаційному середовищі - це коментування коментарів. Саме тому потрібно шукати першоджерела, щоб забезпечити собі емоційну гігієну. 

Старше покоління черпає інформацію з телебачення. Важливо, щоб ми відстежували стан своєї інформаційної гігієни, адже те, що ми читаємо чи дивимось - впливає на нас. Наприклад, якщо вранці ми читаємо негативну інформацію - то це впливає на день.

Я уникаю людей, які розносять плітки, а особливо тих, які говорять про інших. Плітки руйнують наші відносини бо стосуються людини, яка не знає, що про неї говорять. Слово Боже закликає нас говорити правду в любові віч на віч. Намагайтеся знаходити в людині завжди, щось хороше. 

Ми регулюємо з ким говорити та вибирати теми для розмов. Якщо ми віддаємо кермо тим з ким спілкуємося то можемо набратися негативу. Коли ми спілкуємося з негативною людиною чи особою, яка використовує нецензурну лексику то маємо попросити, щоб не виражалася, або завершити розмову.

Ми маємо постійно виховувати себе задля формування принципів емоційної, інформаційної гігієни. Мова йде про обмеження у використанні інформації. Інформація, яку я слухаю - це моя інформація, якою маю користуватися грамотно.

Формуйте навички користування інформацією. Най у пріорітеті буде, що конструктивне та формує нас. Наприклад, вранці спочатку читайте Слово Боже, моліться та зосереджуйтеся на тиші. Те ж саме рекомендовано і перед відходом до сну.

Отець Вальдемар Павелець.

Слухати інші програми:





Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

Чи можливе спасіння поза церквою? "Відкрийте серця на милосердя", - отець Андрій Пальчик

"Бог більший за наші уявлення про кордони. Його благодать діє там, де серце відкрите, де є прагнення добра, де є пошук правди", - отець Андрій Пальчик, настоятель парафії Матері Божої Чудотворного Медальйона у м.Мерефа Харківської області.

2025-07-18 00:00:00
«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

«Навернення - це шлях, а не мить»: історія служіння Андрія Павлуніка

Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "Виховання - справа серця".
2025-07-18 00:00:00
Кремлівський фараон впертий, але ви робіть своє. Не полишайте віру, що війна закінчиться швидко"  - єпископ Станіслав Широкорадюк

Кремлівський фараон впертий, але ви робіть своє. Не полишайте віру, що війна закінчиться швидко" - єпископ Станіслав Широкорадюк

У ці дні з різних куточків України вирушають паломницькі групи до святинь, де прославилася Діва Марія в чудотворних іконах. Якщо ви бачите в дорозі колону людей із хрестом на чолі, найімовірніше, це паломники, які прямують до Бердичева або Зарваниці. У цій програмі спілкуємося з учасниками паломництва Шепетівка-Бердичів. Про свій досвід прочанина ділиться єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
2025-07-17 00:00:00
Яка твоя молитва?

Яка твоя молитва?

"Молитва може бути навіть тоді, коли вуста закриті", - священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії о.Руслан Бурдюх у програмі "У ваших намірах" пояснює, якою має бути добра молитва і як можливо налаштуватися душею й тілом на діалог із Богом.
2025-07-16 00:00:00
"Що ви просите у Бога? Суть Його мудрості полягає в любові до інших", - отець Андрій Педай

"Що ви просите у Бога? Суть Його мудрості полягає в любові до інших", - отець Андрій Педай

"Бог хоче щоб ми просили те, що служитиме для нашого навернення", - про правдиву мудрість, яка походить від Бога розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
2025-07-16 00:00:00