Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

Будуйте спільноту! Бог створив нас не для самотності, - отець Міхал Бранкевич

Яке значення має воплочення Слова та людська солідарність. Про головні принципи життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes".
Сучасний світ намагається нас обмежити, але пастирська конституція нагадує, що Бог створив нас для проявлення в суспільстві, щоб ми служили один одному. План Божий полягає в тому, що Бог створив людину з якої має постати народ. Тобто не самотньою та не для самотності, - отець Міхал Бранкевич.

Помилковим трактуванням плану Божого для людини є ідеологія комунізму. Комуністи часто називають Ісуса Христа першим комуністом, бо Він формував перші спільноти де кожен мав те, що потребував. Але ж комуністи відкинули першопричину спілкування між людьми, якою є Бог.

Річ у тім, що ми створенні з бажання та образу Бога. Але комуністи забрали з ідеології суспільного життя його причину. Люди в перших спільнотах збиралися, щоб вшанувати Бога, а комуністи поставили на перше місце матеріальні цінності.

Спільна відповідальність - це один із найжахливіших винаходів комунізму коли відповідальність за вчинки однієї людини перекладалася на спільноту, або цілий народ. Ісус опирає свою спільноту в першу чергу на Собі.

Коли Павло переслідував спільноту християн то Ісус до нього звернувся зі словами: "Чому ти Мене переслідуєш?"  Тобто переслідування спільноти дорівнює переслідуванню Ісуса Христа.

Закон Божий служить творінню спільноти. У ньому наголошується, щоб ти відносився до людини, як до самого себе. Цей Закон був проголошений ще за 1200 років до народження Христа для формування здорової спільноти. Перші три заповіді були гарантом виконання наступних семи та були зверненні до формування відносин людини з Богом у першу чергу.

Досліджуючи це явище ми бачимо Бога, який хоче спілкуватися не тільки з кожним окремо, а й як із народом: крихким, залежним від пасовиськ його отари тощо. І Бог вимагає від цього народу єдності, що допоможе йому комунікувати з Творцем.

Але коли вибраний народ дійшов до землі обітованної та послав розвідників туди, щоб побачити що там, а вже після повернення їхня єдність зникла. Сумніви щодо власної єдності виникли тоді, коли стало відомо, що землю обітовану оберігає 7 інших народів. Одночасно вони почали ставити під сумнів 10 Божих заповідей, свою конституцію.

Ісус Христос закликав завжди, щоб ми були спільними, як одне ціле. Він Себе демонструє причиною єдності між народами та наголошує на важливості моральної, внутрішньої чистоти. А звільнення від гріха, подароване нам Христом, є принципом єдності в суспільстві та важливішим елементом відновлення спільноти.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати зараз програми отця Міхала Бранкевича

Чому важко пробачити себе?
Пошана та зневага
Стан безпорадності
Домінування над іншими
Осуд псує життя
Душа в центрі уваги диявола
Муки самоосуду
Страх, що забирає розум
Сучасна магія, що сповідується людьми
Церква на захисті подружжя



"Бог ніколи вас не покине, навіть якщо усі від вас відвернулися", - о.Віталій Козак

"Бог ніколи вас не покине, навіть якщо усі від вас відвернулися", - о.Віталій Козак

Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса. 
Стратегія царства темряви, - катехиза отця Романа Братковського (YouTube)

Стратегія царства темряви, - катехиза отця Романа Братковського (YouTube)

У катехизі під назвою “Стратегія Царства темряви” о. Роман Братковський розповідає про відвічного ворога Божого, невидимого, але реального.
Дарвін мав рацію?

Дарвін мав рацію?

Отець Артур Сподар наводить різні теорії виникнення  всесвіту і пояснює як до них ставиться Церква.
Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
Весь світ зранений гріхом, і влада також не є винятком - катехеза о.Олександра Могильного

Весь світ зранений гріхом, і влада також не є винятком - катехеза о.Олександра Могильного

Мудреці прийшли до Вифлеєму, щоб побачити новонародженого Царя — Ісуса Христа** (пор. Мт. 2:1–2). Влада в нашому житті є тим простором, через який Бог об’являється нам. Це місце, де ми пізнаємо істину, оцінюємо ситуації та зустрічаємо світло Божої присутності.